Rom [Android Q]Mi 8 SE - Xiaomi.eu AND 10 V11.0.1.0 Kararlı Rom İndirme Bağlantısı

MstfGdk

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mustafa
Cihazım
Mi8 se
Konular
0
Aman hocam bootloader i kapatmadan yap ve mutlaka her yeni rom yuklediginde telefonun ilk aclisinda gelistirici seceneklerini aktif edip usb hata modlarini ac sonra devam et.
Valla hocam işin açığı yeni yeni öğreniyorum ilgimide çekiyor bu tür işler işlem yapmadan mutlaka forumdan kontrol ediyorum bir defa kafama göre beta rom yükledim şebeke gitti twrp silindi şebeke dosyasını atamadım durum boyle.

divanii

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erdal
Cihazım
Xiaomi Mi 8 SE
Meslek
Yönetici
Konular
0
Valla hocam işin açığı yeni yeni öğreniyorum ilgimide çekiyor bu tür işler işlem yapmadan mutlaka forumdan kontrol ediyorum bir defa kafama göre beta rom yükledim şebeke gitti twrp silindi şebeke dosyasını atamadım durum boyle.
Sadece bunlarsa iyi. Ben iki tane mi 8 se nin bootloader kilitledim cop oldu cihazlar ikiser ay beklemek zorunda kaldim:)

spyserk

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
srkn
Cihazım
Xiaomi Mi 8 SE
Konular
2
Aksam uzeri itibari ile android 10 sürümüne 11.0.2.0 a gecis yaptım. Daha once 11.0.3.0 sürümü (android9) vardı. Mevcut yazılımın üzerine hiçbir şeyi silmeden kurulum yaptım. Kurulum sonrasında firmware dosyasını da kurup wipe dalvik cache yaparak kurulumu tamamladım. Suan herşey normal çalışıyor. Herhangi bir kasma vs. mevcut değil. Önceki kullandigim surum ile ayni akicilik devam ediyor. Kurulum yaptığım twrp surumu 0423 ve sonrasında da tekrar yazdırmayı unutmama rağmen twrp silinmemiş. Tecrübelerimi paylaşmak istedim.

Sent from my MI 8 SE using Tapatalk

bayramavci

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bayram
Cihazım
Pocophone F1
Konular
32
Beyler yeni konu açmamak için buraya yaziyorum. Mi room android 10 miui 11 beta dayim. Bunun uzerine direk stabil kurabilir miyim?? Birseylerim silinmeden.

Stabile geçmek isteme sebebim; chrome de takilma oluyor film durduk yere film izlerken normal gezinirken , altta alir gibi yapiom duzeliyor. Velakin filmde bildigin buga giriyor

teyubesk

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Redmi Note10Pro
Meslek
Tekniker
Konular
6
Beyler yeni konu açmamak için buraya yaziyorum. Mi room android 10 miui 11 beta dayim. Bunun uzerine direk stabil kurabilir miyim?? Birseylerim silinmeden.

Stabile geçmek isteme sebebim; chrome de takilma oluyor film durduk yere film izlerken normal gezinirken , altta alir gibi yapiom duzeliyor. Velakin filmde bildigin buga giriyor
Betadan stable geçerken yeni kurulum yapmanız lazım hocam, direk kurarsanız boot ekraninda kalacaktır yüksek ihtimalle yada açılsa bile hatalar verip düzgün calismayacaktir

bayramavci

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bayram
Cihazım
Pocophone F1
Konular
32
Betadan stable geçerken yeni kurulum yapmanız lazım hocam, direk kurarsanız boot ekraninda kalacaktır yüksek ihtimalle yada açılsa bile hatalar verip düzgün calismayacaktir

Tamamdir efendim teşekkür ederim angel~~

enesozaydin

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Enes
Cihazım
Mi 8 Se
Konular
0
11.0.2 için link verebilecek var mı?

can.cil

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Can
Cihazım
Xiaomi Mi 8 SE
Konular
0
11.0.2 için link verebilecek var mı?

nevermore

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
inanç şendağ
Cihazım
xiaomi mi4
Konular
0
Arkadaşlar şu an eu stabil 11.0.2 deyim, eu_multi_MI8SE_V11.0.3.0.PEBCNXM_v11-9. a geçiş yapmak istiyorum twrp 1227 yüklü bu twrp ile güncelleme yaparsam sıkıntı çıkar mı?

Metink4n

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Metin
Cihazım
Lenovo p2
Konular
1
Arkadaşlar şu an eu stabil 11.0.2 deyim, eu_multi_MI8SE_V11.0.3.0.PEBCNXM_v11-9. a geçiş yapmak istiyorum twrp 1227 yüklü bu twrp ile güncelleme yaparsam sıkıntı çıkar mı?
mi 8 se twrp diye arat google buraya gir android 9 icin olani indir sistemi kur en son twrp dosyasinı flashla sorun cikmayacaktir

Üst Alt