Rom [Android Q]Mi 8 SE - Xiaomi.eu AND 10 V11.0.1.0 Kararlı Rom İndirme Bağlantısı

Lexaionist

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunuscan
Cihazım
OnePlus 9
Meslek
Öğrenci
Konular
94
Yükledim bir hata yok gibi animasyonlarda kasma yok, kamera, sensör, hesap makinası, kameradan galeriye geçiş normal çalışıyor. Tabi ki romu kurduktan sonra forumdaki firmwareyi flashladım.
stok android 10 romundaki alttaki bar gelmiş mi hocam hani iphonelerdeki çizgi

spyserk

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
srkn
Cihazım
Xiaomi Mi 8 SE
Konular
2
Yükledim bir hata yok gibi animasyonlarda kasma yok, kamera, sensör, hesap makinası, kameradan galeriye geçiş normal çalışıyor. Tabi ki romu kurduktan sonra forumdaki firmwareyi flashladım.
Hocam temiz kurulum mu yaptınız? Değilse üzerine kurulum yaptığınız rom versiyonu nedir?

Mi8se kullanıcısı

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
Mi 8 se
Konular
0
Hocam stabil dosyayı indirip güncelledikten sonra ne yapmak lazım. Ben, portre modu ve yakınlık sensöründeki problemlerden sonra güncellemeyi bırakmıştım. Kısaca anlatıp gerekli linkleri paylaşırsan sevinirim.

can.cil

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Can
Cihazım
Xiaomi Mi 8 SE
Konular
0
Hocam temiz kurulum mu yaptınız? Değilse üzerine kurulum yaptığınız rom versiyonu nedir?
Temiz kurulum yaptım. Romu flashladıktan sonra üzerine sadece forumdaki 20.1.16 fw yi flashladım
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hocam stabil dosyayı indirip güncelledikten sonra ne yapmak lazım. Ben, portre modu ve yakınlık sensöründeki problemlerden sonra güncellemeyi bırakmıştım. Kısaca anlatıp gerekli linkleri paylaşırsan sevinirim.
Temiz kurulum ile romu flashlayın. Üzerine linkteki fw yi flashlayın. Başka hiçbir şey yapmanıza gerek yok

mtürk07

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mehmet
Cihazım
xiaomi mi 8 se
Konular
2
Arkadaşlar merhaba,miui 11 android 10 yüklü ekran şifresi girdikten sora cihaz kasarak açılıyor ekran yavaşlıyor bazende gelen aramalarda ekran yavaş geliyor sizlerde de bu problemler var mı?eu rom mi 8 se için en iyisi olarak biliyorum tavsiye edeceğiniz varsa onu da denerim.

metinex

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
metin
Cihazım
mi 4
Konular
5
11.02. güncellemesi geldi

mtürk07