Soru Android oyun yakalayıp ekran yansıtılmak

omertrans505

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ömer
Cihazım
GM 5 plus d
Konular
42
Herkese selam, arkadaşlar MIUI 12 Beta (xiaomi.eu) rom kullanıyorum yansıt özelliği kullanılarak PCyi bağladım PC video çekip oyunu oynarken Messenger uygulaması sohbet balon, bildirim vb... gelen geldi. onu balonar göstermek istemiyorum o yüzden sadece oyun nasıl yakalayıp ekran yansıtcak? Pencereyi küçült özelliği ve OBS Studio gibi sadece bir oyunu yakalamak istiyorum
Yakalama örnek:
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

abdulbakidrs

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdulbaki
Cihazım
Redmi Note 7
Meslek
Öğrenci
Konular
3
Hocam bu derece geniş bir uygulama çıktı mı bilmiyorum ancak bildirimlerden rahatsız oluyorsanız, oyun oynadığınız sırada Rahatsız Etmeyin modunu aktif edin. Sohbet baloncuklarını da kapatın. En uygun çözüm bu olacaktır sanırım.

omertrans505

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ömer
Cihazım
GM 5 plus d
Konular
42
Hocam bu derece geniş bir uygulama çıktı mı bilmiyorum ancak bildirimlerden rahatsız oluyorsanız, oyun oynadığınız sırada Rahatsız Etmeyin modunu aktif edin. Sohbet baloncuklarını da kapatın. En uygun çözüm bu olacaktır sanırım.
biliyorum keşke oyun ve pencere yakalayıp yansıtmak ve video çekmek istiyom root ve no root farketmiyor

Bergee

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berke
Cihazım
iP8 Plus&X3 NFC
Meslek
Art Designer
Konular
79
Hocam zaten game booster'da böyle bir özellik yok mu? Beni biri arasa bile bildirimi gelmiyor oyun oynarken :D

Bergee

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berke
Cihazım
iP8 Plus&X3 NFC
Meslek
Art Designer
Konular
79
Biliyorum pencere yakalayıp yansıtma ve video çekmem lazim
Hocam sizin için geniş bir araştırma yapacağım şimdi bende yayın vs. işleriyle uğraşıyorum bazı platformlarda benim de ihtiyacım var çünkü böyle bir şeye biliyorsunuzdur belki lolün mobil versiyonu wild rift çıkıyor ve bunu mobilden oynayıp yayın açmayı planlıyorum. Hem sizin için hem kendim için araştıracağım :)

aktan1453

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdullah
Cihazım
Xiaomi Mi 9
Konular
15
Hocam sizin için geniş bir araştırma yapacağım şimdi bende yayın vs. işleriyle uğraşıyorum bazı platformlarda benim de ihtiyacım var çünkü böyle bir şeye biliyorsunuzdur belki lolün mobil versiyonu wild rift çıkıyor ve bunu mobilden oynayıp yayın açmayı planlıyorum. Hem sizin için hem kendim için araştıracağım :)
wildriftin çıkış tarihiyle ilgili bilginiz var mı?

Bergee

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berke
Cihazım
iP8 Plus&X3 NFC
Meslek
Art Designer
Konular
79
wildriftin çıkış tarihiyle ilgili bilginiz var mı?
Hocam o kadar belirsiz ki o muhabbet. Brezilya'da falan çıkacak ilk olarak ama sanırım. Vpn üzerinden bizde apk olarak indirip oynayabiliriz :) Çıktığında.

Üst Alt