Rehber Android Cihazlarda Olmazsa Olmaz Uygulamalar

Kandırıkçı

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
Adım
TuncayM
Cihazım
Mi Max 2
Meslek
Öğrenci
Konular
22
.

Son düzenleme:

Amazon42

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kerim
Cihazım
Mi Max 2
Meslek
Öğrenci
Konular
27
Teşekkür ederim hocam.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Sd Maid ve Kernel Auditor dışındakileri bilmiyorum hocam. Araştırmam gerekicek.
Bulabildinizmi hocam uygulamaları yardımcı olabileceğim bir yer varmıdır

Kandırıkçı

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
Adım
TuncayM
Cihazım
Mi Max 2
Meslek
Öğrenci
Konular
22
Bulabildinizmi hocam uygulamaları yardımcı olabileceğim bir yer varmıdır
Şu anlık incelemeye devam ediyorum hocam. Kernel Auditoru bir türlü anlayamadım karışık. Bir de bilgisiz kullanıcılar telefonunu bozabilir diye maalesef birsürü uygulamayı kaldırdım ve bunların arasında önerilen uygulamalar da var.
Bilinçli kullanıcılar için yeni konu açmam gerekicek.
Kernel Auditor kullanmakta zorlandım hocam. Diğer önerdiklerinize şuanlık bakamadım kusura bakmayın. Çok uygulama var. Hepsini incelemek zor oluyor kısa sürede

Amazon42

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kerim
Cihazım
Mi Max 2
Meslek
Öğrenci
Konular
27
Şu anlık incelemeye devam ediyorum hocam. Kernel Auditoru bir türlü anlayamadım karışık. Bir de bilgisiz kullanıcılar telefonunu bozabilir diye maalesef birsürü uygulamayı kaldırdım ve bunların arasında önerilen uygulamalar da var.
Bilinçli kullanıcılar için yeni konu açmam gerekicek.
Kernel Auditor kullanmakta zorlandım hocam. Diğer önerdiklerinize şuanlık bakamadım kusura bakmayın. Çok uygulama var. Hepsini incelemek zor oluyor kısa sürede
Anladım hocam Allah kolaylık versin kernel auditor uygulaması dediğiniz gibi baya karışık onun için detaylı bir konu açmanız gerekebilir

Kandırıkçı

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
Adım
TuncayM
Cihazım
Mi Max 2
Meslek
Öğrenci
Konular
22
Anladım hocam Allah kolaylık versin kernel auditor uygulaması dediğiniz gibi baya karışık onun için detaylı bir konu açmanız gerekebilir
Birde hocam konu çok uzun olduğu için bazı yerleri silmem lazım. Artık konuyu güncellemek zorlaşıyor ve yazdığım şeyi yazdıktan sonrs kaydedilmemesini görmek ve birdaha yazmak kadar sinir bozucu bir durum yok.
Aynı konuyu 2. Part olarak açamam. Aynı konu için 2 başlık açmak yasak. Napacağımı bilmiyorum.

Amazon42

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kerim
Cihazım
Mi Max 2
Meslek
Öğrenci
Konular
27
Hocam devam etmeye çalışın yetmediği yerde bende size destek olmaya çalışırım Allah izin verdiği kadar
Birde hocam konu çok uzun olduğu için bazı yerleri silmem lazım. Artık konuyu güncellemek zorlaşıyor ve yazdığım şeyi yazdıktan sonrs kaydedilmemesini görmek ve birdaha yazmak kadar sinir bozucu bir durum yok.
Aynı konuyu 2. Part olarak açamam. Aynı konu için 2 başlık açmak yasak. Napacağımı bilmiyorum.

Kandırıkçı

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
Adım
TuncayM
Cihazım
Mi Max 2
Meslek
Öğrenci
Konular
22
Hocam devam etmeye çalışın yetmediği yerde bende size destek olmaya çalışırım Allah izin verdiği kadar
Desteğiniz için teşekkür ederim hocam. Dediğim gibi. Bu konuyu açınca bu kadar tutmasını veya ciddiye alınmasını beklemiyordum. 2-3 kişi bakar faydalanır sanıyordum.

cemee

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren
Cihazım
Mi 9T Pro, Onep
Konular
2
Adminlerle iletisime gecin. Boyle bir konuda problem cikacagini zannetmiyorum. Onlar gerekli duzenin nasil olacagini da anlatir

Kandırıkçı

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
Adım
TuncayM
Cihazım
Mi Max 2
Meslek
Öğrenci
Konular
22
Adminlerle iletisime gecin. Boyle bir konuda problem cikacagini zannetmiyorum. Onlar gerekli duzenin nasil olacagini da anlatir
Kendilerine ulaşamıyorum şuanlık özel mesajdan. Daha fazla da yazarsam ayıp olacak. Beklemekteyim. Şuanki mesajlarıma cevap yazsalar bu konuyuda belirteceğim. Ama bu konu hakkında öğrendiğim birşey varsa. Forumun karakter sayısı harbiden sınırsız

cemee

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren
Cihazım
Mi 9T Pro, Onep
Konular
2
Kendilerine ulaşamıyorum şuanlık özel mesajdan. Daha fazla da yazarsam ayıp olacak. Beklemekteyim. Şuanki mesajlarıma cevap yazsalar bu konuyuda belirteceğim. Ama bu konu hakkında öğrendiğim birşey varsa. Forumun karakter sayısı harbiden sınırsız
Gorunce cevap vereirler

Üst Alt