Yardım Android Auto Hk.

yemre2000

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
yunus emre
Cihazım
mi note 3
Konular
2
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
miui global 10.2
Telefon Modeli
xiaomi note 3
Bootloader Kilidi
Kapalı
Arkadaşlar merhaba... opel insignia 2018 model aracıma telefonum ile bağlanmaya çalışıyorum ama bir türlü olmuyor. android auto nun son sürümünü yükledim olmadı, bazı forumlarda çift uygulamalardan kaynaklı olabileceği yazıyordu ve sonrasında telefonu formatlamak gerekiyor yazmışlardı onu da yaptım gene olmadı. ilk başta connection error-16 diye hata veriyordu. artık onu bile vermiyor. sadece telefonu araca bağladığımda android auto programı çalışmaya başlıyor bildirimde görüyorum fakat araçta çalışmıyor. eşimin telefonu samsung s8 tek seferde bağlanıyor. ben belki kabloda hata var diye 3-4 tane kablo denedim gene olmadı. bunun çözümünü bilen varmı yoksa telefonu satacam o kadar bunalttı.

dds25

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Lenovo K6 Note
Konular
11
Arkadaşlar merhaba... opel insignia 2018 model aracıma telefonum ile bağlanmaya çalışıyorum ama bir türlü olmuyor. android auto nun son sürümünü yükledim olmadı, bazı forumlarda çift uygulamalardan kaynaklı olabileceği yazıyordu ve sonrasında telefonu formatlamak gerekiyor yazmışlardı onu da yaptım gene olmadı. ilk başta connection error-16 diye hata veriyordu. artık onu bile vermiyor. sadece telefonu araca bağladığımda android auto programı çalışmaya başlıyor bildirimde görüyorum fakat araçta çalışmıyor. eşimin telefonu samsung s8 tek seferde bağlanıyor. ben belki kabloda hata var diye 3-4 tane kablo denedim gene olmadı. bunun çözümünü bilen varmı yoksa telefonu satacam o kadar bunalttı.
Pardon,eski sürümde oluyor muydu bu?

Oyla:

yemre2000

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
yunus emre
Cihazım
mi note 3
Konular
2
telefonun üzerinde orjinal global rom var

Oyla:

gince

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
günay
Cihazım
mi 8
Konular
9
bağlanamama sorunu android versiyon yükseltmeden kaynaklı diye bir durum vardı sanırım.

Oyla:

yemre2000

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
yunus emre
Cihazım
mi note 3
Konular
2
bağlanamama sorunu android versiyon yükseltmeden kaynaklı diye bir durum vardı sanırım.
MIUI 9 geri donsem bağlanır mı peki ?

Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:
Üst Alt