Haber Android 9 Pie güncellemesi

demirhanunlu

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Demirhan
Cihazım
Mi 6
Konular
14
Pie güncellemesi den sonra şarj sorunu bende olmadı. Eskisiyle neredeyse aynı gidiyor arkadaşlar

Redmi Note 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

wegaysf

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
seLam
Cihazım
Xiaomi Poco X3
Konular
1
Güncelleme bana geldi yaptım lakin bir değişiklik göremedim her şey aynı gibi duruyor.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Android 9 PKQ1.180729.001 yazıyor telefon hakkında da
benim telefon güncel mi ?
Evet cihazınız güncelleme yapmış

calderon61

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ismet
Cihazım
mi 8
Konular
38
Güncelleme bana geldi yaptım lakin bir değişiklik göremedim her şey aynı gibi duruyor.

Evet cihazınız güncelleme yapmış
teşekkür ederim.

Ahmedkurtulmus

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
iphone 6s
Konular
17
Bende ayarlara gelince güncelledim karanlık mod var ama game turbo yok ve şarj inanılmaz çabuk bitiyor sabahtan beri hiç oyun oynamadım normal kullanım şuan 25 kaldı kurulumu yapınca sıfırlamak mı lazım bana eksik mi yüklendi noldu zaten şarj animasyon ve karanlık mod dışında bişe görmedim herkes de aynı mı

soylu

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Soylu
Cihazım
Note 5 AI
Meslek
inşaat mühendisi
Konular
1
arka kapagi acip testpoint pimini ve batarya pimini sokup cimbizla 3 noktaya dokundurarak telefon kapali halde usb le pc ye baglayip qfil qualcomm programiyla china rom atman lazim, note 5 i ilk aldigimda bende yanlislikla bl yi kapadim, tek cozum bu

arka kapağı açıp cımbızla dokundurarak pcye bağladım qualcomm portu gördü ancak qfilde dosyaları seçip download dedikten sonra sahra failed hatası veriyor
( ) bu linktekileri yapınca sahara hatası çözüldü

Son düzenleme:

lucarth

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
lucarth
Cihazım
oneplus 9
Konular
13
arka kapağı açıp cımbızla dokundurarak pcye bağladım qualcomm portu gördü ancak qfilde dosyaları seçip download dedikten sonra sahra failed hatası veriyor
( ) bu linktekileri yapınca sahara hatası çözüldü
batatyayi da sokulmesi lazim, batarya bostakyen romu yukleyecek, yoksa sahara hatasi verior iste

lucarth

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
lucarth
Cihazım
oneplus 9
Konular
13
Bende ayarlara gelince güncelledim karanlık mod var ama game turbo yok ve şarj inanılmaz çabuk bitiyor sabahtan beri hiç oyun oynamadım normal kullanım şuan 25 kaldı kurulumu yapınca sıfırlamak mı lazım bana eksik mi yüklendi noldu zaten şarj animasyon ve karanlık mod dışında bişe görmedim herkes de aynı mı
ben daha guncellemedim , o kadar kotuyse otadan yapmiyim bari, mi flashla yapayim

Sxiao

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
-
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
30
Sürüm yükseltiliyor daha ne olsun, google kamerayı bu sürümle kurabilirsiniz :) ayrıca Game Turbo var ve adaptif pil kullanımı gelmiş ekstra olarak da digital welbeingi kullanabilirsiniz.

Ahmedkurtulmus

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
iphone 6s
Konular
17
Sürüm yükseltiliyor daha ne olsun, google kamerayı bu sürümle kurabilirsiniz :) ayrıca Game Turbo var ve adaptif pil kullanımı gelmiş ekstra olarak da digital welbeingi kullanabilirsiniz.
Hocam bende game turbo yok işte oyuna giriyorum sağda küçük çizgi var çekiyorum ekran kaydı tuş gizleme falan seçenekleri çıkıyor eskisi gibi. Öyle game turbo seçenekleri açılmıyor benim yazılım eksik mi yüklendi

Gcamı nasıl bu sürüm ile kurarım direkt Apk olarak mı yoksa yine ıvır zıvır şeyler gerekecek mi

Üst Alt