MIUI 11 [ANDROİD 9] MIUI 11 For Redmi 5 Plus/Redmi Note 5 (vince)

• Konbuyu başlatan Sekko
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 18
  • Görüntüleme 2K

Sekko

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sercan
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
129
Sekko usta maintainer a yazdım ama cevap gelmedi, hangi roman portlanmış bilgi varmı, devam eder mi desteğe
Teşekkürler
Bunu bilmiyorum ama yakında miuipro romunu portlayacak aynı arkadaş. Onu da bunu da denemeyi istiyorum fakat İnternet ile ilgili sıkıntım var şuanda

Sekko

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sercan
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
129

eray0687

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
eray
Cihazım
REDMİ NOTE 3
Meslek
boş gezenin boş kalfası
Konular
21
Denedim ama başarılı bulmadım , görüşlerimi ana konuya da ekledim zaten . Wifi ve mi hesabı calissaydi yine iş görürdü ama..
Hocam mi hesap çalışıyor ama bu romu yüklemeden önce cihaz bul özelliğini açmak lazım. İkincisini kurulum bitene kadar İngilizce devam etmek lazım. Sonrasında sorun yaşanmıyor.

Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sekko

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sercan
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
129
Hocam mi hesap çalışıyor ama bu romu yüklemeden önce cihaz bul özelliğini açmak lazım. İkincisini kurulum bitene kadar İngilizce devam etmek lazım. Sonrasında sorun yaşanmıyor.

Doğrudur hocam birseylerin eksik olduğu belliydi zaten ama yine de tabanın 9.9.26 kurulu olması hoşuma gitmedi. İlk çıkan miui11 sürümü. Kamerada da gcam sürümlerinde ön kameranın hiç çalışmaması benim için kötü , stock kamerada normal mod çalışıyor sadece

eray0687

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
eray
Cihazım
REDMİ NOTE 3
Meslek
boş gezenin boş kalfası
Konular
21
Doğrudur hocam birseylerin eksik olduğu belliydi zaten ama yine de tabanın 9.9.26 kurulu olması hoşuma gitmedi. İlk çıkan miui11 sürümü. Kamerada da gcam sürümlerinde ön kameranın hiç çalışmaması benim için kötü , stock kamerada normal mod çalışıyor sadece
sonrasında çıkan fenfren romları daha stabil çalışıyor. özellikle miui10 tabanlı miroom port çok stabildi. tek sıkıntısı malum hücrede bekleme sorunu.

KaizenTR

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
.
Cihazım
.
Meslek
.
Konular
37
sonrasında çıkan fenfren romları daha stabil çalışıyor. özellikle miui10 tabanlı miroom port çok stabildi. tek sıkıntısı malum hücrede bekleme sorunu.
Sanırım yakında bir çalışma yapılacak stabil çıkınca onu beklemekten başka çare yok, çünkü vince için dev bitti. Yani taban uyarlaması için diyorum RN5 plus ve MiMix2 arasında

eray0687

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
eray
Cihazım
REDMİ NOTE 3
Meslek
boş gezenin boş kalfası
Konular
21
Sanırım yakında bir çalışma yapılacak stabil çıkınca onu beklemekten başka çare yok, çünkü vince için dev bitti. Yani taban uyarlaması için diyorum RN5 plus ve MiMix2 arasında
Katılıyorum eu ve miroom desteği kesti. Stabil verecekler sadece.. Port romlar kıymete bindi.

Üst Alt