Güncelleme [Android 9]Mi 8 Lite Global Kararlı Miui V10.2.2.0 + Fastboot İndirme Bağlantısı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MBDalgic98

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Mustafa Berk
Cihazım
Mi 8 Lite
Konular
0
recovery kurulum yaptıktan sonra gelen kararlı güncellemeleri otomatik olarak almaya devam edebiliyoruz değil mi?

Rasomra

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
İlker
Cihazım
Mi 8 lite
Konular
0
1360297-jpg.38506

Merhaba arkadaşlar [Android 9/Pie] Mi 8 Lite için MIUI 10 Global Kararlı Rom ota yoluyla dağıtılmaya başlanıldı. Değişenleri aşağıya ekledim. Henüz güncellemesi telefona gelmeyen arkadaşlar için .zip dosyasını, temiz kurulum isteyenler için de Fastboot dosyasını konuya ekliyorum :)

Recovery Kurulum :
1-
OTA'dan güncellemeyi kontrol edip yüklemek. Ya da ;
2- Ayarlar - Telefon Hakkında - Sistem Güncelleme menüsünden, Güncelleme paketini menüsü altında indirdiğiniz .zip dosyasını seçerek güncellemeyi yapabilirsiniz.

İndirme Bağlantıları ;
Fastboot Android 8.1

Recovery Android 9/Pie

Ekran Görüntüleri/Değişenler :
System
  • Android 9.0 update

MiFlash 2016.04.01.0 64Bit
Pek anlamam recovery android pie bağlatısını indirdim. Bu android pie. Mi yükleme nasıl yapacağım

dogukanturhan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Doğukan
Cihazım
Mi 8 Lite
Konular
5
9.3.14 yüklü pie kararlı sürümüne geçmek istiyorum indirip zip dosyasını yuklicem dimi sadece

MI 8 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

nedim001

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
nedim
Cihazım
mi8 lite
Konular
0
merhaba formda yeni üyeyim öncelilkle herhangi bir form kaydı veya hizmet alma gibi bir ücret söz konusumu ayrıca emeği geçen arkadaşlara teşekkür ediyorum bu form sayesinde bilgi sahibi olmş oluyoruz bugün itibariyle mi8 lite aldım telefonu açtım kurdum hiçbir güncelleme yapmadan kamerasına girdim ön kamera da çekilen insanların yüzü pastel boyayla boyanmış gibi gösteriyordu çok şaşırdım çünkü mağazada incelediğimde kamera cam gibi netti güncelleme yap dedim 682 megabyt bir güncelleme yaptı mevcut güncelleme 10.2.2.0 kararlı yazıyor şarz yetersiz dedi şarza bağladım güncellemeyi aldı sonra telefonun ilk kullanımdan dolayı yüzde yüz dolmasını bekledim şarz oldu telefonu inceledim kamera düzelmişti fakat ben adroid 9 beklerken yine telefon android 8 .1.0 idi mi8 lite sizce neden anroid 9 u şu an almıyor bilgi verir misiniz teşekkür ederim

Azad21

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Azad
Cihazım
Mi8lite
Meslek
Eczacı
Konular
12
merhaba formda yeni üyeyim öncelilkle herhangi bir form kaydı veya hizmet alma gibi bir ücret söz konusumu ayrıca emeği geçen arkadaşlara teşekkür ediyorum bu form sayesinde bilgi sahibi olmş oluyoruz bugün itibariyle mi8 lite aldım telefonu açtım kurdum hiçbir güncelleme yapmadan kamerasına girdim ön kamera da çekilen insanların yüzü pastel boyayla boyanmış gibi gösteriyordu çok şaşırdım çünkü mağazada incelediğimde kamera cam gibi netti güncelleme yap dedim 682 megabyt bir güncelleme yaptı mevcut güncelleme 10.2.2.0 kararlı yazıyor şarz yetersiz dedi şarza bağladım güncellemeyi aldı sonra telefonun ilk kullanımdan dolayı yüzde yüz dolmasını bekledim şarz oldu telefonu inceledim kamera düzelmişti fakat ben adroid 9 beklerken yine telefon android 8 .1.0 idi mi8 lite sizce neden anroid 9 u şu an almıyor bilgi verir misiniz teşekkür ederim
Geri çekildi android pie, yükleyebilenler yükledi ara ara verip çekiyorlar bende anlamadım ama bu hafta içinde tekrar dağıtmaya başlarlar gibime geliyor.

bysyx

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bünyamin
Cihazım
Mi8Lite
Konular
25
4/64 modele uygunmudur zipden güncelleyeceğim

nedim001

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
nedim
Cihazım
mi8 lite
Konular
0
Geri çekildi android pie, yükleyebilenler yükledi ara ara verip çekiyorlar bende anlamadım ama bu hafta içinde tekrar dağıtmaya başlarlar gibime geliyor.
peki ben bunu sizin siteden indirecek olsam
Android 9]Mi 8 Lite Global Kararlı Miui V10.2.2.0 Fastboot İndirme Bağlantısı
başlıklı konuda recovery android 9 pie yazıyor bu linkten bilgisayara indirsem onu da telefonun dahili hafızasına indirsem sonra telefona yükle desem olur mu

İbrahim kavak

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İbrahim
Cihazım
Poco X3 (Karna)
Konular
34
Telefondan yüklemek istersek hangisini indirmemiz gerekiyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt