Yardım Android 9 güncelleme hatası

naimusmen

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Naim
Cihazım
Redmi Note 5
Konular
3
Selamlar 2 gündür Xiaomi redmi note 5 cihazıma gelen android 9 güncellemesini yapmaya çalışıyorum ya %50 civarına gelip baştan başlıyor ya %15 civarına gelip baştan başlıyor ya da %7 civarına gelip hata oluştu tekrar deneyiniz diyor var mı yaşayan bu hatayı çözümü bilen yardımcı olursanız çok mutlu olurum.

Ezelim_06

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
bekir
Cihazım
mi 5s
Konular
1
Cihazın blootloader kilidi açık mı ?

manas_ozkan

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özkan
Cihazım
Redmi note 5
Konular
17
Selamlar 2 gündür Xiaomi redmi note 5 cihazıma gelen android 9 güncellemesini yapmaya çalışıyorum ya %50 civarına gelip baştan başlıyor ya %15 civarına gelip baştan başlıyor ya da %7 civarına gelip hata oluştu tekrar deneyiniz diyor var mı yaşayan bu hatayı çözümü bilen yardımcı olursanız çok mutlu olurum.
Şarj süresine önem veren biriyseniz bence hiç güncelleme yapmayın hocam. Şarj gerçekten çok kötü oldu. Çok çabuk bitiyor eskiye göre

naimusmen

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Naim
Cihazım
Redmi Note 5
Konular
3
Cihazın blootloader kilidi açık mı ?
Ben açmadım ama daha önceden açık mı diye bakabileceğimiz bir yer var mı ?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Şarj süresine önem veren biriyseniz bence hiç güncelleme yapmayın hocam. Şarj gerçekten çok kötü oldu. Çok çabuk bitiyor eskiye göre
Önerimiz için teşekkür ederim şarj süresine önem veriyorum ama her ayarlara girdiğimde güncelleme yazısında kırmızı işaret olması çok kötü duruyor ondan yapmam istiyorum.

Üst Alt