Gcam [Android 9+] Google Kamera 7.3.020 v8 Remastered [STABİL] [GÜNCEL] [TÜRKÇE]

Darxouls

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
1
Cihazım
Note 7
Konular
7
Glorioustr Hocam merhabalar Note 7 kullanıcısıyım Stock kamerayı pek beğenmedim de bana her yönden mükemmel bir GCAM sürümü tavsiye eder misiniz. Mümkünse ayar dosyası da olsun, Çoğunlukla Portre, Doğa ve Özçekim yapıyorum. Forumda bir sürü link var kafam karıştı hepsini teker teker denemekte zor.

Glorious

Teknoloji Delisi, Supporter
Emekli Yönetici
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Poco X4 Pro 5G
Konular
28
Glorioustr Hocam merhabalar Note 7 kullanıcısıyım Stock kamerayı pek beğenmedim de bana her yönden mükemmel bir GCAM sürümü tavsiye eder misiniz. Mümkünse ayar dosyası da olsun, Çoğunlukla Portre, Doğa ve Özçekim yapıyorum. Forumda bir sürü link var kafam karıştı hepsini teker teker denemekte zor.
Hocam şuan en sorunsuz olan versiyon mevcetin hocamın paylaşmış olduğu 7.0.009 sürümüdür. Bulunduğumuz konudaki sürüm Google'ın yeni çıkardığı versiyonların portlanmasını takip ettiğim ve paylaştığım konudur. Bu başlıktaki uygulamalar sürekli güncellenmektedir. En stabil olanı paylaştığım linkte bulunan 7.0.009 sürümüdür hocam.

Darxouls

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
1
Cihazım
Note 7
Konular
7
Hocam şuan en sorunsuz olan versiyon mevcetin hocamın paylaşmış olduğu 7.0.009 sürümüdür. Bulunduğumuz konudaki sürüm Google'ın yeni çıkardığı versiyonların portlanmasını takip ettiğim ve paylaştığım konudur. Bu başlıktaki uygulamalar sürekli güncellenmektedir. En stabil olanı paylaştığım linkte bulunan 7.0.009 sürümüdür hocam.
Peki hocam sen buradaki configlerin hangisini kullanıyorsun?
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Koçara

Eğitime adanmış bir ömür...
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Avni Ataver
Cihazım
Xiaomi 13 Pro
Meslek
Eğitimci
Konular
37
Mi6 cihazımda problemsiz kullandığım MGC nin en yeni sürümü. Tavsiyemdir...

brk_41

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Salih
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
9
Mi6 cihazımda problemsiz kullandığım MGC nin en yeni sürümü. Tavsiyemdir...

Bu camera uygulamasında kullandığınız confing dosyası var mı hocam?

brk_41

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Salih
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
9
Hayır yok. Ben kendi ayarlarımla kullanmayı tercih ediyorum.
Fotoğraf ve video ayarlarında yapabileceğimiz ince bir kaç püf nokta ayarı varmı hocam tavsiye edeceğiniz?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Mesela ben şimdi farkettim, telefonun kendi kamerası olsun veya Google kamera olsun, görüntü titreşimini engelleme ayarında 50 hz, 60 hz ve otomatik ayarların da kesinlikle 50 hz kalmalı ev ışığında görüntü dalgalanması yapmaması için.

Son düzenleme:

Koçara

Eğitime adanmış bir ömür...
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Avni Ataver
Cihazım
Xiaomi 13 Pro
Meslek
Eğitimci
Konular
37
Fotoğraf ve video ayarlarında yapabileceğimiz ince bir kaç püf nokta ayarı varmı hocam tavsiye edeceğiniz?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Mesela ben şimdi farkettim, telefonun kendi kamerası olsun veya Google kamera olsun, görüntü titreşimini engelleme ayarında 50 hz, 60 hz ve otomatik ayarların da kesinlikle 50 hz kalmalı ev ışığında görüntü dalgalanması yapmaması için.
Ayarlarını kontrol edin, bir kaç resim ve video çekin. Kendinize ait en ideal ayarı bulacağınızdan eminim.

Glorious

Teknoloji Delisi, Supporter
Emekli Yönetici
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Poco X4 Pro 5G
Konular
28
Peki hocam sen buradaki configlerin hangisini kullanıyorsun?
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Ben Parrot'un tavsiye ettiği ayarlardan yola çıkarak kendi ayarlarımı yaptım bunu kullanıyorum konuda mevcut fakat 7.0.009 için konuda bulunan Config dosyasını kullanabilirsiniz hocam

Snayperska

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi Note P6o
Konular
12
Merhaba arkadaşlar. Cihazım Redmi Note 7 Pro. Pixel Experience rom yüklü (güncel versiyonu). Pixel Experience ile birlikte gelen Gcam 7.0'ı Gcam 7.3'e güncelleyemiyorum. Gerekli izinleri verdim fakat apk'yı açıyorum yükleniyor yazısı sona kadar geliyor sonra uygulama yüklenmedi diyor bilgisi olan var mı ?

Üst Alt