Soru Android 8 ile gelen Mi6'ya Recoveryden Android 7 Yükelemek

ralp88

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ralp
Cihazım
moto g
Konular
3
merhaba arkadaşlar. geçen hafta mi6 alarak aranıza katıldım. cihazın kilidini açtım. custom recovery yükledim. sorunum şu. twrp recovery üzerinden wipe data yapıp Epic.Miui9.Mi6-7.12.21-global.MrRaines.v.1.0.zip kurabilirmiyim. android 8 in kamera kalitesinden ve cihaz performansından hiç memnun kalmadım. mi5 cihazım bile şu an epicrom 8.3.15 ile daha iyi çekimler yapıyor. yada tavsiye ettiğiniz başka rom varsa onuda kurabilirim. teşekkürler.

Chandler Muriel Bing

I'm hopeless and awkward and desperate for love.
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdullah
Cihazım
Çok Değişken
Meslek
Cep Teknik
Konular
27
BL Kilidin açık ve TWRP yüklü istersen Android 5 bile yüklersin :D Tavsiye olarak da şu an LineageOS 15.1 kullanıyorum gayet stabil ve iyi tavsiye ederim.

Oyla:

ralp88

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ralp
Cihazım
moto g
Konular
3
cevabınız için teşekkürler. miui arayüzünden vazgeçmek mantıklımı sizce? ben mi5 ile lineage os yüklediğimde, miui kamera performansını alamamış ve epicrom kurup çok memnun kalmıştım.

Oyla:

Chandler Muriel Bing

I'm hopeless and awkward and desperate for love.
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdullah
Cihazım
Çok Değişken
Meslek
Cep Teknik
Konular
27
cevabınız için teşekkürler. miui arayüzünden vazgeçmek mantıklımı sizce? ben mi5 ile lineage os yüklediğimde, miui kamera performansını alamamış ve epicrom kurup çok memnun kalmıştım.

Kişisel olarak MIUI dan nefret ettiğim için her Mi cihazında ilk fırsatta AOSP ye geçiyorum ama tabi ki bu kişiden kişiye değişen bir şey eğer tek derdin kamera ise Google camera kullanabilirsin.

Oyla:
Üst Alt