Yardım android 14 nasıl kurulur

Osmanalikk

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Osman Ali
Cihazım
Mi9t
Konular
28
Merhaba telegram linkinde yer alan evolution x a14 romu nasıl kurabilirim. Hangi twrp adımlar neler ek dosyalar neler detaylı anlatım yapabilecek olan var mı?

Reagle

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Reagle
Cihazım
Redmi Note 10S
Meslek
öğrenci
Konular
16
Hocam yüksek ihtimal fastboot romdur ama yinede emin olmak lazım. Romu indirip klasöre çıkartıp, klasörün içindeki dosyaları ekran fotoğrafı olarak atar mısınız?

Osmanalikk

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Osman Ali
Cihazım
Mi9t
Konular
28
Aosp rom hocam zaten cihaz a11 den sonra yeni fastboot rom çıkmadı. twrp üzerinden kuruluyor da 13-14 uyumlu twrp wipeleri ve data formatlama yaparken hata veriyor. Telegramdaki dosyanın günlüğünde kurulum talimatları var ama tam olarak açıklanmamış ekstra bi kaç dosya daha var günlükte ama hangi sıralamayla kurulacak belli değil. Kuran deneyen varsa bi detaylı anlatım yaparsa mükemmel olacak.

cmert

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Coşku
Cihazım
Pixel 5
Konular
17
bu adımları harfiyen uygulaman lazım. diğer romlara göre biraz zahmetli :

Osmanalikk

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Osman Ali
Cihazım
Mi9t
Konular
28
bu adımları harfiyen uygulaman lazım. diğer romlara göre biraz zahmetli :
Hocam buraya göz attım ama açıkcası bi anlam çıkaramadım. Örneğin 1 maddede mevcut twrp den bu dosyayı flaslayın diyor. 2. maddede evox dinamik rom için bunu flashlayın diyor. (evox dinamik rom nedir hiçbir fikrim yok) 3. maddede dosyaları yüklemek için bu twrp yi flashlayın diyor. 4.maddede yeniden başlat açılınca şu zip seçeneğini kaldır diyor. sonrada firmvare ve romu kur sonra format data diyor. Peki format data ve 4 wipe yapmam gereken sıralama nerede onu da geçtim rom kurmadan yapmalıyılım ona şüpe yok. Bu defada wipe sayfasında dalvik charce data vendor system vs 8-10 tane seçenek olmuş orada isimleride farklı çoğunun hepsini wipe yapmak istesemde hata veriyor. (unable to wipe /odm -- unknown file system efors). Anlaşılan birisi kurup detaylı anlatım konusu açana kadar bekleyeceğim anlaşılan.

Yinede yardım için teşekkür ederim.

cmert

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Coşku
Cihazım
Pixel 5
Konular
17
Hocam buraya göz attım ama açıkcası bi anlam çıkaramadım. Örneğin 1 maddede mevcut twrp den bu dosyayı flaslayın diyor. 2. maddede evox dinamik rom için bunu flashlayın diyor. (evox dinamik rom nedir hiçbir fikrim yok) 3. maddede dosyaları yüklemek için bu twrp yi flashlayın diyor. 4.maddede yeniden başlat açılınca şu zip seçeneğini kaldır diyor. sonrada firmvare ve romu kur sonra format data diyor. Peki format data ve 4 wipe yapmam gereken sıralama nerede onu da geçtim rom kurmadan yapmalıyılım ona şüpe yok. Bu defada wipe sayfasında dalvik charce data vendor system vs 8-10 tane seçenek olmuş orada isimleride farklı çoğunun hepsini wipe yapmak istesemde hata veriyor. (unable to wipe /odm -- unknown file system efors). Anlaşılan birisi kurup detaylı anlatım konusu açana kadar bekleyeceğim anlaşılan.

Yinede yardım için teşekkür ederim.

su an 9t kullanmıyorum ama kullanirken bu talimati harfiyen uyguladigimda a13 kurabilmistim. oteki yontemlerin hicbiri ise yaramiyor

birGaripYolcu

Düşündüğün gibi yaşarsın.
Premium Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erdal
Cihazım
Xiaomi
Meslek
Mak.Tekn.
Konular
20
hocam bu romun kendi web sitesi var. güvenilirlik açısından kendi adresinden yüklemenizi öneririm.

F2rancoo

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ömer
Cihazım
Note 9s
Konular
1
Bu rom şuanda çok sorunlu.Kamera ve flaş çalışmıyor.14 sürümünü tavsiye etmem.

Üst Alt