Yardım Android 14 Hyperos 1.0.5 Data Erişimi Tamamen Engellendi

B T B

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Bekir Talay
Cihazım
Xiaomi 12T
Konular
11
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
HyperOS1.0.5.0.ULQIDXM
Telefon Modeli
XİAOMİ 12T
Bootloader Kilidi
Açık
Arkadaşlar merhaba. Cihazım XİAOMİ 12T OS1.0.5.0.QLUIDXM ANDROİD 14. Güncellemeyi 14 Mayıs gece 00.34 te aldı 14 Mayıs boyunca Zarchiver ve data erişimine izin verilen tüm uygulamlar sorunsuz çalışırken 15 Mayıs tarihinde hiç bir uygulama dataya erişmiyor. Zarchverin data klasörlerine erişim izni var ancak artık o klasörlere boş klasör diyor. Oynadığım oyun GTA SA Cleo Mod modu kurmam içinde dataya erişmem lazım lakin artık erişemiyorum. Erişmeyi bırak 1 gün önce açılan oyun artık açılmıyor. Acilen yardımınıza ihtiyacım var

Reagle

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Reagle
Cihazım
Redmi Note 10S
Meslek
öğrenci
Konular
20
Cihaza root atıp zarchiverdan root izinlerini aktif edip yeniden data klasörüne erişim sağlayabilirsiniz. Fakat root atmak cihazınız, garanti kapsamında ise garantiden çıkarabilir. Ve safetyneti geçmez (bootloader kilidini açacaksınız) vs. Sorunlar ile karşılaşabilirsiniz. Ek olarak yardımcı olur mu bilmiyorum ama daha önceden yazdığım bir konu GTA:SA Obb üzerinden mod kurma sorunu

Oyla:

B T B

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Bekir Talay
Cihazım
Xiaomi 12T
Konular
11
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Cihaza root atıp zarchiverdan root izinlerini aktif edip yeniden data klasörüne erişim sağlayabilirsiniz. Fakat root atmak cihazınız, garanti kapsamında ise garantiden çıkarabilir. Ve safetyneti geçmez (bootloader kilidini açacaksınız) vs. Sorunlar ile karşılaşabilirsiniz. Ek olarak yardımcı olur mu bilmiyorum ama daha önceden yazdığım bir konu GTA:SA Obb üzerinden mod kurma sorunu
Bootloader kilidi zaten açık garantisi yok telefonun ama hayatta root atmam. Başka bir çözüm yolu lazım

Oyla:

B T B

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Bekir Talay
Cihazım
Xiaomi 12T
Konular
11