Soru Android 13 Redmi S2 kurulabilir mi? Teknik olarak sorun çıkar mı?

QPaybs

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Burq
Cihazım
Redmi S2
Konular
3
Selamlar. Şu ilk sürümü yayınlandığını öğrenince android 13 bi araştırıyım dedim. Aklıma bi soru takıldıldı sormak isterim.
Benim eski redmi s2 telefonuma ileride stabil çalışabilen bi android 13 geliştirebilirler mi? bunu engelliyecek göze çarpan bi sorun var mıdır? Bu konulara emek veren kişilerin görüşlerini merak ediyorum. İzlenimleriniz nelerdir?

talhacker

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Talha
Cihazım
Xiaomi 13T
Konular
21
Stabil çalışması imkansız hatta Android 13 boot edip çalıştırmak mucize olur kernel sürümü izin vermez birde işlemcisi donanimi yetmez Android 12 için bile Google 6 GB Ram öneriyor.

burucu08

Ne olursan ol önce saygılı ol
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Barış
Cihazım
mi 10t, s23
Meslek
Tüccar
Konular
91
Android 13 için rom olur ilerde tabi ama stabil olurmu bilemem şu konuya bı bakın

Ahmet Bilgin

Aktif Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ahmet Bilgin
Cihazım
Xiaomi Mi 9
Meslek
Muhasebeci
Konular
1
Selamlar. Şu ilk sürümü yayınlandığını öğrenince android 13 bi araştırıyım dedim. Aklıma bi soru takıldıldı sormak isterim.
Benim eski redmi s2 telefonuma ileride stabil çalışabilen bi android 13 geliştirebilirler mi? bunu engelliyecek göze çarpan bi sorun var mıdır? Bu konulara emek veren kişilerin görüşlerini merak ediyorum. İzlenimleriniz nelerdir?
Hayaller ve hayatlar...

QPaybs

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Burq
Cihazım
Redmi S2
Konular
3
Stabil çalışması imkansız hatta Android 13 boot edip çalıştırmak mucize olur kernel sürümü izin vermez birde işlemcisi donanimi yetmez Android 12 için bile Google 6 GB Ram öneriyor.
O zaman Giriş seviyesi telefonlar 6GB mı olacak E o zaman redmi s2 yi camdan aşağı fırlatmanın vakti gelmiş olur. :D

TacoNikky

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Taco
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Meslek
App Dev/Tech
Konular
7
Android 13'ün bir numarası yok ki hocam. Stabil android 11 kurun mis gibi kullanın 👍🏼

djfarukk

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer Faruk
Cihazım
Redmi K40
Meslek
Teknisyen
Konular
11
O zaman Giriş seviyesi telefonlar 6GB mı olacak E o zaman redmi s2 yi camdan aşağı fırlatmanın vakti gelmiş olur. :D
Hayır camdan yukarıya doğru fırlatın ki düşerken daha sert düşüp parçalanması garanti olsun :D

talhacker

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Talha
Cihazım
Xiaomi 13T
Konular
21
İşte markalar sanal Ram olayını mecburiyetten çıkardılar kullanıcılara caktirmiyolar 4 GB ramli güncel modellere Android 12 verince cihazlar bayılmasın diye.

Üst Alt