Rom Android 13 AOSP rom kullanan varmı?

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283

Me_yus

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi 8 lite
Konular
12
Ne yalan söyleyeyim AOSP romların o akıcılığını ve özelleştirmelerini özlüyorum. Çok fazla uygulama kullandığım için rom değiştirmek zor geliyor artık :)
Hocam uygulama işi kolay swiftbackup ile al yedeği yarım saate uygulamalar hazır canımı sıkan sürekli başta ki o Google vs cihaz kurulumu 🤦🏻
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Swift backup'ın yıllık aboneliğini almıştım sürekli rom değiştiriyorum diye :)
MIUI'nin uygulama klonlama özelliği beni tutuyor şu an. 6 tane uygulamayı klonlayıp kullanıyorum. Aosp tarafında dual spaces uygulaması da benzer işi yapıyor gibi ama MIUI kadar kullanışlı olmuyor maalesef.

A13 biraz daha otursun direkt ona geçerim belki :D
Hocam çift uygulama da magic clone üstüne tanımam apk olarak pre var ama tam pre değil 😄 bnde miui klon için baya bir süre durdum miui da ama şuanlik işimi rahat görüyor

Lucas.Rintaro

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Lucas
Cihazım
Redmi Note 10 P
Konular
14
Hocam uygulama işi kolay swiftbackup ile al yedeği yarım saate uygulamalar hazır canımı sıkan sürekli başta ki o Google vs cihaz kurulumu 🤦🏻
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hocam çift uygulama da magic clone üstüne tanımam apk olarak pre var ama tam pre değil 😄 bnde miui klon için baya bir süre durdum miui da ama şuanlik işimi rahat görüyor
Kullandığım uygulamaların bazılarını açmadı nedense :)

Emrespect

Güç seninle olsun!
Yönetici
Destek Ekibi
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi K60
Meslek
Öğrenci
Konular
59
Android 12 yeni bir arayüz ile geldi, yani 12 gelirken odaklandiklari nokta arayüzdu. Şimdi arayüz oturdu ve daha çok performansa odaklandilar sanırım çünkü kaç gundur a13 kuran dostlarım telefonun canavar olduğunu söylüyor. A13 çok sağlam olacak ben eminim, yolun başı mi evet yolun başı ancak bu yolun başında çok uzun süre kalacaklarını sanmıyorum. Yakında buralar alev alacak benden söylemesi.

Me_yus

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi 8 lite
Konular
12
Kullandığım uygulamaların bazılarını açmadı nedense :)
Bazı uygulamaları tekrardan verilerini temizlemeniz gerekiyor örneğin gltools kullanıyorsanız . Tüm verileri temizle dedikten sonra açıyor

Schwzz

100 yıldır açtığın yolda, gösterdiğin hedefe..
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Utku
Cihazım
Note 11 Pro
Konular
149
Android 12 yeni bir arayüz ile geldi, yani 12 gelirken odaklandiklari nokta arayüzdu. Şimdi arayüz oturdu ve daha çok performansa odaklandilar sanırım çünkü kaç gundur a13 kuran dostlarım telefonun canavar olduğunu söylüyor. A13 çok sağlam olacak ben eminim, yolun başı mi evet yolun başı ancak bu yolun başında çok uzun süre kalacaklarını sanmıyorum. Yakında buralar alev alacak benden söylemesi.

Evet hocam A13 ile sağlam birşeyler geliyor gibi stabiliteye fazlaca odaklanılmış gördüğüm kadarı ile.

Üst Alt