Yardım Android 11'e güncellenmiş Mi A3 cihazlarınız uzaktan ayağa kaldırılır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

erdilSB

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erdil Sualp
Cihazım
GM 9 Pro d
Konular
1
Arkadaşlar arka kapağı acın anakart muhafazasını sokun internete Xiaomi mi A3 test point yazın işaretlenen yere kablo yada cımbız yardımıyla kısa devre yaptırıp edl moda aldıktan sonra yetkili hesap istemezse xiaomi tarafından düzgün yayınlanan android 11 sürümünü flashlayin
Onu da paylaşan benim zaten Telegram'da. 10 kişiden 9'una box/auth gerekiyor. O yüzden konu açtım.
Bu tarz işlemleri forumlarda anlatmak yerine böyle parayla yaparak zengin mi oluyorsunuz? Çok korkuyorsunuz dimi garibanın iki kuruşu cebinde kalır diye.
Benim bu işten fazla bir gelirim yok zaten. Keyfimizden para istemiyoruz. Gerekiyor ki istiyoruz.

Xependios

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Mi 8 SE
Konular
13
Mi A3 cihazlarınızda Android 11 güncellemesi sonrası
bir daha uyanamayan cihazlarınız
uzaktan hayata geri döndürülür.

Evet doğru duydunuz. Çözüm bulundu.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Gerekenler:Cihazınızın kapağının açılması (saç kurutma makinesi işe yarar)
1 adet cımbız
Normal bir internet
ve bir adet bilgisayar.

İşlem ücretlidir.
Özelden bana ulaşabilirsiniz.
Ücretsiz yapabilirmisiniz tarzındaki mesajlar blocklanacaktır. (engellenecektir)

Bu tarz işlemleri forumlarda anlatmak yerine böyle parayla yaparak zengin mi oluyorsunuz? Çok korkuyorsunuz dimi garibanın iki kuruşu cebinde kalır diye
Bu tarz işlemden kastınız nedir ?
Sürekli tartışılan bir mevzu ve artık cidden bıktırdı.Ücretli tamirde herkesin yapabileceği bir işlem olsa bu zaten çoktan sızdırılmış ve yapılmaya başlanmış olurdu değil mi ?
İnsanlar bir emek veriyor ve bunun bir karşılığı olması gerekiyor.
Bu işlem için yetkili hesap veya box gerekiyor anlatımını yapsa yapabileceksiniz yani doğru mu anladım ?

Siz doktora gittiğinizde bana öğret de kendimi muayene edeyim diyor musunuz ?

Ya da sanayide arabanızın tamirini ustaya yaptırırken usta bana da öğret ben kendim halledeyim mi diyorsunuz.

Bu örnekler neyse telefon onarımı da odur,forumda ücretsiz yapılabilecek hemen her şeyin anlatımı var zaten.

Sadece bu konuya has değil,ücretli tüm destek konularında aynı muhabbet dönüyor,hoşunuza gitmediyse istemiyorsanız kimse sizi zorlamıyor yaptırmak zorunda değilsiniz,ama bu şekilde söylemlerde bulunmanın hiç bir anlamı yok.
Doktor yahut tamirci örneği vermişsiniz fakat alakasız. Bu işi yapanlar(brick kurtarma,imei repair vs.) yazılımcı falan değil hepimizin bildiği üzere. Belirli komutları adımları ezberlemiş ve bunu sürekli olarak yapan kişiler. Yetkili hesap gerektiren bir olaysa okey hesabın vardır sadece senin yapabildiğin bir şeydir yaparsın. Sözde forumda illegal olduğu için imei repair işlemleri de anlatılmıyor ama ihtiyaç olduğunda el altından 50-100 arası fiyatlarla DM kutusu tekliflerle doluyor, konuşturmayın beni.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Uzun lafın kısası ben bir adımın ezberlenip bundan para kazanılmasına karşıyım, sorun belli çözümü belli çünkü tespit analiz gerektiren bir mevzu değil, anakartımda sorun var desem bunun tespitine tamirine ücret veririm, ben doktora gittiğimde ya akciğerimin sol alt köşesinde kitle var demiyorum tamirciye gittiğimde arabanın diferansiyelinde aşınma var demiyorum onlar araştırıp buluyor sorunu. Dediğim gibi arkadaşın anlattığı işlem yetkili hesap gerektiriyorsa amenna, uğraşının karşılığını alsın. Fakat benim gördüğüm cımbız muhabbeti EDL mod üzerinden işlem yapmak için, yetkili hesap ücretleri zaten bu işlemler için istenen ücretlere yakın fiyatlarda.

Son düzenleme:

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240
Bu tarz işlemleri forumlarda anlatmak yerine böyle parayla yaparak zengin mi oluyorsunuz? Çok korkuyorsunuz dimi garibanın iki kuruşu cebinde kalır diye

Doktor yahut tamirci örneği vermişsiniz fakat alakasız. Bu işi yapanlar(brick kurtarma,imei repair vs.) yazılımcı falan değil hepimizin bildiği üzere. Belirli komutları adımları ezberlemiş ve bunu sürekli olarak yapan kişiler. Yetkili hesap gerektiren bir olaysa okey hesabın vardır sadece senin yapabildiğin bir şeydir yaparsın. Sözde forumda illegal olduğu için imei repair işlemleri de anlatılmıyor ama ihtiyaç olduğunda el altından 50-100 arası fiyatlarla DM kutusu tekliflerle doluyor, konuşturmayın beni.
Her ne olursa olsun burda bir emek var,hiç kimse yazılımcı falan olduğunu iddia etmedi zaten.
IMEI işleminin anlatımının yapılmamasının sebebi yasalar gereği yasa dışı görülmesi,legal olmayan bir şeyin anlatımı için kim neden kendini riske atsın ?
Uzun lafın kısası ben bir adımın ezberlenip bundan para kazanılmasına karşıyım, sorun belli çözümü belli çünkü tespit analiz gerektiren bir mevzu değil, anakartımda sorun var desem bunun tespitine tamirine ücret veririm, ben doktora gittiğimde ya akciğerimin sol alt köşesinde kitle var demiyorum tamirciye gittiğimde arabanın diferansiyelinde aşınma var demiyorum onlar araştırıp buluyor sorunu. Dediğim gibi arkadaşın anlattığı işlem yetkili hesap gerektiriyorsa amenna, uğraşının karşılığını alsın. Fakat benim gördüğüm cımbız muhabbeti EDL mod üzerinden işlem yapmak için, yetkili hesap ücretleri zaten bu işlemler için istenen ücretlere yakın fiyatlarda.
Adımın ezberlenmesi olayını anlayamıyorum hocam kusura bakmayın ama,
Bir işin onarımını yapmak ezberlenmek harici nasıl yapılabilir ?,emek verilebilmesi için ilk defa mı yapmak gerekiyor.
Yani siz doktora ya da tamirciye gittiğinizde ücreti onarıma değil sadece sorunu bulmasına ödüyorsunuz doğru mu anladım ?Söylediklerinizden bu çıkıyor çünkü.
İşlem yetkili hesap ya da box gerektirmese tekrar söylüyorum anlatımını çoktan paylaşırdık,bu durum hepimizin başına gelebilir,kimse cebinden parasının çıkmasını istemez ama bu durum bu şekilde.
Yetkili hesap ücretleri tek seferlik sistem ile yapılıyor,ancak bu işlemin sadece yetkili hesap ile yüklemekten ibaret olmadığını belirtmek isterim,son güncellemeler ile Mi A3'ün ne hale geldiği konusunda bilgi sahibi değilsiniz sanırım
Buyurun linkini bırakayım,keyifli forumlar dilerim size.

Ironsides

Süper Üye
Yönetici
Moderatör
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Not Found
Cihazım
Poco F3 8/256
Meslek
Mod
Konular
315
Konu sahibinin talebi üzerine konu yeni mesajlara kapatılmıştır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt