Rehber [Android 11] Viper4Android Yükleme Çözümü

otgunn

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
erdem
Cihazım
Pocophone F1
Konular
14
pixel plus android 11 üzerinde çalışır mı acaba
ben çalıştırmayı başardım. Munchy isimi bir kanal var oradan izleyerek yaptım oldu arkadaşlar haberiniz olsun yapamayanlar araştırıp bulabilir.

fehmiturk

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Fehmi
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
1
Mi Note 10 Lite, Havoc 4.6 ile ilk mesajdaki adımlar ile sorunsuz çalıştı. Magisk üzerinden normal kurulum yaptığımda Viper çalışmıyordu. Anlatım için teşekkürler.

aschil

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Tuncay
Cihazım
Resmi Note 5
Konular
0
Merhabalar.
Pixel unoffical rom pocox3 pro cihazımda işe yaradı. Teşekkürler

NeaTR

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Nurullah
Cihazım
Redmi note 9s
Konular
0
Düzenleme - Güncelleme :
Arkadaşlar yeni bulduğum bir modül sayesinde Audio Modification Library ve Audio Compatibility Patch modüllerini yüklemeden sorunsuz şekilde çalıştırabiliyorsunuz Viper'i.
İşlemler şöyle:

1- SELinux Mode Changer uygulamasından Permissive seçin.
2- Ekteki Viper modülünü kurup yeniden başlatın.

Bu işlemleri yapmanız yeterli. Üstte verdiğim yazılardaki hiçbir şeyi yapmanıza gerek yok. angel~~
hocam viper4android in çalışması için SELinux mode changer uygulamasının sürekli yüklü mü kalması gerekiyor

EnverKaan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Enver Kaan
Cihazım
Mi6
Konular
1
hocam viper4android in çalışması için SELinux mode changer uygulamasının sürekli yüklü mü kalması
Hocam galiba evet. Emin değilim ama uygulama içerisinde her yeniden başlatmada selinuxu başlat diye bir seçenek var ve yeniden başladığında altta selinux mode changer uygulamasına root izni verildi gibi bir bildirim çıkıyor. Yani her yeniden başlatmada selinux modunu ayarlıyor olabilir.
Benim cihazımda sistem farklı işlediği için test edemiyorum ama isterseniz cihazı yeniden başlattıktan sonra selinux mode changer i silmenize rağmen selinux modu aynı kalıyor mu diye test edebilirsiniz.
Bana sorarsanız gerek yok çünkü zaten uygulama birkaç megabayt bile değil durmasının bir zararı yok.

iamberk

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Berk
Cihazım
Redmi Note 8Pro
Konular
0
Düzenleme - Güncelleme :
Arkadaşlar yeni bulduğum bir modül sayesinde Audio Modification Library ve Audio Compatibility Patch modüllerini yüklemeden sorunsuz şekilde çalıştırabiliyorsunuz Viper'i.
İşlemler şöyle:

1- SELinux Mode Changer uygulamasından Permissive seçin.
2- Ekteki Viper modülünü kurup yeniden başlatın.

Bu işlemleri yapmanız yeterli. Üstte verdiğim yazılardaki hiçbir şeyi yapmanıza gerek yok. angel~~
Çok teşekkür ederim. Uzun zamandır doğru düzgün çalışan bir tane bulamamıştım. 🙏

reserant

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sezer Ok
Cihazım
Redmi Note 8 64
Meslek
S.Ö.G.G
Konular
0
Hocam anlamadığım bir biçimde forumdaki Android 11 için olan viper4android konularındaki yöntemlerin hepsini denedim ama uygulama ya siyah ekran ya beyaz ekran yada açılınca ekran yokken cihaz donuyor .. Dolby yüklü fakat ilginç bir şekilde forumda bir arkadaşın dediği gibi Audio modification Library 4.0 Kameranın donmasına sebep oluyor kaldırınca dolby de çalışmıyor haliyle

Üst Alt