Soru Android 11 Uyumlu Gfx Tool

lord219

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Albatros
Cihazım
Mi 11 ULTRA
Meslek
Yazilim Muhendisi
Konular
6
Video anlatımlar öncesinde de yazılı anlatımlar mevcuttu, herkes gayet anlıyordu. Forum kurallarına itiraz ederek bir yere varamazsınız. Kurallar sadece size özel değil ve açık ve nettir. Üye olduğunuzda kuralları oyup anladığınızı da beyan ediyorsunuz.
Forum kurallarina itirazim yok ama niyetimi sorgularcasina bir reaksiyon verilmesine sasirdim. Forum kurallarini okumadim. Bu foruma uye olanlarin, yuzde 99.99 u o kuralları okumuyordur. ki zaten okumayanlarin çoğu hicbirsey yazmiyordur. Eminim siz de okumadiniz ilk uye oldugunuzda, eger kurallari siz yazmadiysaniz tabi ki. Belki de belli bir rutbeden sonra okudunuz. Eger kurallari siz koyduysaniz, uluslararasi bircok forumda, gelisen teknoloji ile beraber gayet disari link paylaşımı, video embed ozelligi getirilmiştir ve bundan daha dogali yoktur. Bu degisime direnen herkes teknoloji tarafından yutulmustur. Bunun sayisiz örneği var. Burda bence forum kurali olarak sorunlu olan ne niyetiyle konuldugunu hic dusunmeden hepsine toptan istemeyiz demektir. Evet bu forumun kurallari dahil tum kurallar bir insanoglu tarafından konulmustur, aciktir, nettir ama degistirilemez, yeniden yorumlanamaz diye birşey olamaz. Belki bu forumda ilk defa yaziyorum, cok yeniyim sizin kadar rutbelerim yok ama tum bu konustuklarimi 20 yıllık uzmanlik tecrübem ve burada bulunma sebebim ile soyleme hakkini kendimde buluyorum.

Üst Alt