Soru Android 11 Uyumlu Gfx Tool

scorpio65

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ramazan
Cihazım
xiaomi mi5
Konular
23
Arkadaşlar android 11 custom rom yükledim fakat pubg için gfx tool çalışmıyor uyumlu değil gibi çözünürlüğü düşüremedim. Bildiğiniz uyumlu gfxtool var mı, 90fps modülü kullandığım için mi gfx ile çözünürlük düşmüyor acaba

Son düzenleme:

scorpio65

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ramazan
Cihazım
xiaomi mi5
Konular
23
Hepsini denedim hiç biri çalışmıyor android 11 ile modülü kaldırdım yine olmadı

panzehir1979

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Volkan
Cihazım
Pocox3
Konular
5
,90 fps config atıcam bi ara ,geçen bende çok denedim dosya ulaşımı engelliyor,11 uyumlu dosya yöneticisi bul,mesela Total comodare öyle bişidi Google Play'den araştır

panzehir1979

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Volkan
Cihazım
Pocox3
Konular
5
Bende android 11 yükledim fakat fayda etmiyor malesef bilgisayar üzerinden telefon ekranını açıp mause ile dosyaları sürükleyen atma açığı varmış ama telefonu bilgisayara nasıl aktarıcam yapamadım hangi programla yapıyorlar. Acaba ?

ualgur

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
3
Cihazım
K 30 5g
Konular
0
Bende android 11 yükledim fakat fayda etmiyor malesef bilgisayar üzerinden telefon ekranını açıp mause ile dosyaları sürükleyen atma açığı varmış ama telefonu bilgisayara nasıl aktarıcam yapamadım hangi programla yapıyorlar.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Dostum ben onuda denedim olmadı

lord219

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Albatros
Cihazım
Mi 11 ULTRA
Meslek
Yazilim Muhendisi
Konular
6
GFX Tool calismama sorununa alternatif olarak soyle bir method var isteyen izleyip deneyebilir.

Iyi oyunlar

Moderatör tarafında düzenlendi:

Save_Mi

Snowflake
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Platina/Courbet
Konular
207
GFX Tool calismama sorununa alternatif olarak soyle bir method var isteyen izleyip deneyebilir.

Iyi oyunlar
3.24 Telegram, Whatsapp, Facebook vb. harici sitelere ve sosyal medya uygulamalarında yer alan platformlara yönlendirme yapılması yasaktır.

lord219

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Albatros
Cihazım
Mi 11 ULTRA
Meslek
Yazilim Muhendisi
Konular
6
3.24 Telegram, Whatsapp, Facebook vb. harici sitelere ve sosyal medya uygulamalarında yer alan platformlara yönlendirme yapılması yasaktır.
Bir video ile anlatilacak birseyi nasil burada anlatalim. Tabi ki mecburen disari link verecegiz. Reklam yapmiyoruz. Cihazini kullanamayan kullanicilara adimci oluyoruz. Temelde sizin yaptiginiz seyden farkli degil. Bu yaptigim seyden dolayi kisisel bir cikarim yok.

Save_Mi

Snowflake
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Platina/Courbet
Konular
207
Bir video ile anlatilacak birseyi nasil burada anlatalim. Tabi ki mecburen disari link verecegiz. Reklam yapmiyoruz. Cihazini kullanamayan kullanicilara adimci oluyoruz. Temelde sizin yaptiginiz seyden farkli degil. Bu yaptigim seyden dolayi kisisel bir cikarim yok.
Video anlatımlar öncesinde de yazılı anlatımlar mevcuttu, herkes gayet anlıyordu. Forum kurallarına itiraz ederek bir yere varamazsınız. Kurallar sadece size özel değil ve açık ve nettir. Üye olduğunuzda kuralları oyup anladığınızı da beyan ediyorsunuz.

Üst Alt