Diğer Android 11 sorunsuz mu ?

xperia01

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Boery
Cihazım
45
Konular
4
Android 11 yükleyen arkadaşlar cihaz stabil mi herhangi bir sorun yaşıyor musunuz ?

ahmetakif616

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet Akif
Cihazım
Redmi 8
Konular
36
Android 11 yükleyen arkadaşlar cihaz stabil mi herhangi bir sorun yaşıyor musunuz ?
Android 11 gayet stabil, güzel hızlı. Ama stabil olması veya hızlı olması hangi rom yükleyeceğinize bağlı, MIUI tabanlı ise kesinlike Android 10 MIUI dan daha iyi

Nurullah7182

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Nurullah
Cihazım
Redmi Note9 pro
Konular
16
MIUI tabanlı a11 çöp sakın yükleme ben kendi telefonumda miui11 e döndüm telefon canavar oldu

saracx

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
faruk
Cihazım
Redmi Note 9Pro
Konular
0
MIUI tabanlı a11 çöp sakın yükleme ben kendi telefonumda miui11 e döndüm telefon canavar oldu
Hocam ben hala eu 11.0.7 kullaniyorum miui 12 romlarda hep sarj performansinda problem yasadim. Miui 12.5 android 11 ikilisini merak ediyorum acikcasi. Husrana ugramaktan ve temiz kurulum yapmak ugrastirdigi icin yeni romlari kurasim pek yok acikcasi :(

xperia01

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Boery
Cihazım
45
Konular
4
Android 11 gayet stabil, güzel hızlı. Ama stabil olması veya hızlı olması hangi rom yükleyeceğinize bağlı, MIUI tabanlı ise kesinlike Android 10 MIUI dan daha iyi
Tr romu için sordum hocam sizin rom tr mi peki
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Android 10 miu 12.5 kullanıyorum hocam çok stabil 11 acaba stabil mıdır diye merak ettim galiba yapmasam daha iyi

sin

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sinan
Cihazım
Redmi Note 10
Konular
15
Hocam ben hala eu 11.0.7 kullaniyorum miui 12 romlarda hep sarj performansinda problem yasadim. Miui 12.5 android 11 ikilisini merak ediyorum acikcasi. Husrana ugramaktan ve temiz kurulum yapmak ugrastirdigi icin yeni romlari kurasim pek yok acikcasi :(
merak edecek birşey yok 12.5 da çöp. tabi enhanced yazılımı destekleyen bir telefonunuz varsa onu bilmiyorum.
tavsiyem aosp destekli romları kullanmak. bliss rom'a geçtim muhteşem herşey.

edit: ısınma sorunları nedeniyle crdroid e geri döndüm. hebf optimizer ile birlikte kusursuz çalışıyor. cherish ve bliss gibi romlar ne olduğunu bilmediğim oss tabanlı romlar ve bu tipte denediğim tüm romlarda stock romun aynısı ısınma sorunları oldu. legion ve neternal kerneli de kimseye önermiyorum telefon hem yavaşlıyor hem çok daha fazla ısınıyor, şarj hızını da bariz düşürüyor.

Son düzenleme:

Merdanov

﷽Aใhล๓dนใเใใลh﷽
Yönetici
Destek Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Merdan
Cihazım
Poco F5
Meslek
Mekanik
Konular
146
merak edecek birşey yok 12.5 da çöp. tabi enhanced yazılımı destekleyen bir telefonunuz varsa onu bilmiyorum.
tavsiyem aosp destekli romları kullanmak. bliss rom'a geçtim muhteşem herşey.
Haklısınız Aosp Rom Bambaşka bişey Cihaz Yeniden Doğuyor :)

saracx

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
faruk
Cihazım
Redmi Note 9Pro
Konular
0
Haklısınız Aosp Rom Bambaşka bişey Cihaz Yeniden Doğuyor :)
Hocam ben önceki cihazlarımda denedim aosp romlari hep batarya performansinda kötü sonuçlar aldım. Dediğiniz romlarsa batarya performansı nasıl hocam?? Ben şu an pil açısından çok memnunum 2 güne yakın bekleme süresi ve 9 saat civarı ekran süresi alıyorum

abvfarid

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Farid
Cihazım
Xiaomi Redmi 9
Konular
12
android 11 daha berbat günde, geçdim garantili cihazımın kilidini açıb rollback yapmalı oldum.

Üst Alt