Rom [Android 11]Redmi Note 9S Hindistan Kararlı V12.0.1.0.RJWINXM İndirme Bağlantısı

Lor24

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Remzi
Cihazım
GM 9
Konular
28
sorunsuz kurdum ama root yok magist zip i telefona atıyorum twrp instal kısmında görmüyor neden

Gedar40

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Yusuf
Cihazım
Redmi note 9 pr
Konular
0
Arkadaşlar bootloader kilidiniz açık twrp yüklü ise zip dosyasını kurun ardından magisk 21 flaşlayın twrp gitmiyor... ayrıca sorunsuz eu Roma dönüş yaptım... (Hali hazirda adamlar tüm özellikleri sunuyor).Roma gelecek olursak dokunma hassasiyetinde problem var gibi geldi bana ayrıca mesajlar uygulaması Google uygulamasını kurmaya zorluyor android 10 dan hiçbir extra özelliği yok ayrıca dahili hafızayı bozuyor dosyalar görünmüyor SD kartı ile işlemlerinizi yapmayı öneririm.Yani xaomi kardeş bir iş yapacaksın tam yap pixel launcher kullan mesela daha stabil çalışsın.Mevcut aosp android 11 romlariyla alakası yok.

berkayco

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Berkay
Cihazım
Redmi Note 9S
Meslek
Öğrenci
Konular
16
BL kapalı Hindistan stabildeyim. OTA üzerinden güncelleme paketi ne zaman eklenir?

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
174
Az evvel güncellemeyi yaptım ben hiç bir fark göremedim herşey aynı :) Ayarlardan da android 11 diyor 10 ile aynı gözüküyor neden öyle :)
MIUI, Android sürüm güncellemesiyle değil, MIUI sürüm güncellemesiyle değişir. Arayüzü MIUI çünkü. :)

Mustafa afşin

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi note 9s
Konular
18
2-3 hafta içinde gelecektir
Telefonuma İMEİ attırdıkdan sonra MIUİ 11'e geri döndü telefon hindistan versiyon olarak rom yükledim 12.0.1 sürümünü sorunsuz kurdum fakat geçen söylediğiniz şekilde android 11'i kurmuştum güncelleme üzerinden güncelleme paketi seçin yerinden hallettim şimdi tekrar yapmak isterken şu hatayı alıyorum neden ? Güncelleme doğrulanamıyor, sorry,flash to this stable version is not allowed diye bir şey çıkıyor karşıma ?

İqbal12

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
İqbal
Cihazım
Redmi note 5
Konular
13
Hint romundayim ama bana halen android 11 guncellemesi gelmedi. Sebebi ne ola bilir?

Memo63

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Memo
Cihazım
Mi8 se
Konular
1
Hint romundayim ama bana halen android 11 guncellemesi gelmedi. Sebebi ne ola bilir?
Bende miu12 12.0.1 sürümündeyim oto olarak gelmiyor manuel olarak kurayım dedim yine olmadı maalesef

Arda_10

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Arda
Cihazım
Note 9s
Konular
27
Android 10 ile 11 arasında ne farklar var acaba?

Üst Alt