Rom Android 11 - Redmi Note 9 Pro JOYEUSE Pilot Sürümü Yayınlandı

KURTOGLU-

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zekeriya
Cihazım
Note 9 Pro
Meslek
Tekniker
Konular
42
Kardeşim kaynak diye o sayfayı atmasaydın keşke :) O sayfanın güvenirliliği sıfır. Adamların haber başlıkları ile o haberin içerikleri alakasız oluyor. Yani o sitedeki haberlerin %99..9 u yalan. Çin e çıkan bir rom u global e geldi diye haber yapan site orası :)
Yorumum da da en basiti buyrun kaynak dedim yani klasik sıradan bir haber sitesi. Yani her yer de paylaşım yapıldı, ama mayıs ayı bitecek hala MIUI 12.5 gelmedi. Ben bunu anlatmaya çalışıyordum.

gomek

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
özgün
Cihazım
galaxy s6
Konular
2
Bana da geldi güncelleme yükledim herhangi bir bug yok. Yenilik de farketmedim yüklemekte sakınca yok bence.

Atacan28

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Atalay
Cihazım
Redmi Note 9 Pr
Konular
29
Yorumum da da en basiti buyrun kaynak dedim yani klasik sıradan bir haber sitesi. Yani her yer de paylaşım yapıldı, ama mayıs ayı bitecek hala MIUI 12.5 gelmedi. Ben bunu anlatmaya çalışıyordum.
Anladım. Ama bu tür sitelere göre yorum yapmak hiç iyi değil diyorum ben.

gomek

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
özgün
Cihazım
galaxy s6
Konular
2
android 11 romunu çok beğendim. bazı hatalar düzeltilmiş. mesela banka uygulamalarında parmak izi istediğinde sanki ekranda parmak izi varmış gibi ekranda simge çıkıyordu düzeltmişler. en önemlisi de bluetooth kulaklıkla telefon kulaklığını ayrı ayrı kontrol etmek gerekiyodu şimdi ikisi senkron bir şekilde çalışıyor. batarya kullanımı aynı hiçbir sıkıntı görmedim tavsiye ederim.

Üst Alt