MIUI 12 [Android 11] Redmi Note 8 Xiaomi Eu Beta Rom 21.5.20 Ota Update

onur3534

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
onur
Cihazım
redmi note 8
Konular
2
Farklı bir twrp ile denemeniz gerekiyor sorun orda
bu twrpyi ya da orangefox u kullanın keşke önceki mesajları başlamadan okusaydınız

bunu Sd karta yukleyım yuklu olan twrp uzerınden yukleyebılırmıyım ?

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240
bunu Sd karta yukleyım yuklu olan twrp uzerınden yukleyebılırmıyım ?
twrp yi açıp install bölümünden sağ altta install image var ona basın bu dosya görünecektir açılan sayfada sadece recoveryi seçip flaşlayın.Ardından reboot/recovery yapın sonrasında romu kurabilirsiniz.
Yalnız baştan söyleyim bu sürüm twrp eu da şifreleme yapıyor yani mesela dosyalardan bir şey yükleyeceğiniz zaman dosyalar şifreli gözüküyor,böyle bir problemi var.Ancak şuan Miui 12 için en sorunsuz twrp modeli bu

onur3534

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
onur
Cihazım
redmi note 8
Konular
2
twrp yi açıp install bölümünden sağ altta install image var ona basın bu dosya görünecektir açılan sayfada sadece recoveryi seçip flaşlayın.Ardından reboot/recovery yapın sonrasında romu kurabilirsiniz.
Yalnız baştan söyleyim bu sürüm twrp eu da şifreleme yapıyor yani mesela dosyalardan bir şey yükleyeceğiniz zaman dosyalar şifreli gözüküyor,böyle bir problemi var.Ancak şuan Miui 12 için en sorunsuz twrp modeli bu

Dediklerinizi yaptım yenı twrp yı yukledım ve miui 12 yi yukledım ama gene orange fox twrp menusune atıyor anlamadım bir turlu neden bu şekidle yapıyor

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240
deiklerinizi yaptım yenı twrp yı yukledı ve miui 12 yi yukledım ama gene orange fox twrp menusune atıyor anlamadım bir turlu neden bu şekidle yapıyor
format data yaptınız mı ben orange ile de çin twrp si ile de miui 12 kurdum hiç bir hata ile karşılaşmadım

onur3534

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
onur
Cihazım
redmi note 8
Konular
2
format data yaptınız mı ben orange ile de çin twrp si ile de miui 12 kurdum hiç bir hata ile karşılaşmadım

Kurulumdan öncede yapıyorum Kurulum sonrusz yapıyor sonra Wipe cache/Dalvik yapıyorum ve reboot yapıyorum twrp ye atıyor beni

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240
Kurulumdan öncede yapıyorum Kurulum sonrusz yapıyor sonra Wipe cache/Dalvik yapıyorum ve reboot yapıyorum twrp ye atıyor beni
işlemleri anlatıyorum
twrp yi açıp format data yapın
ardından wipe bölümününden dalvik,cache,system,data,internal storage(tüm veriler silinir) wipe yapın ardından install kısmına gelip romu flaşlayın işlem bitince tekrar format data yapın

onur3534

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
onur
Cihazım
redmi note 8
Konular
2
Ya Sabır çekiyorum :( dediklerinizi yapıyorum şimdide romu kuruyor %98 gelince yarım bırakıp twrp ye ilk sayfasına ve donuyor

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240
Ya Sabır çekiyorum :( dediklerinizi yapıyorum şimdide romu kuruyor %98 gelince yarım bırakıp twrp ye ilk sayfasına ve donuyor
İşlem basamaklarında bir yerde hata yapıyorsunuz
bu konudaki herkes bu şekilde yaptı kurulumu

Üst Alt