MIUI 12 [Android 11] Redmi Note 8 Xiaomi Eu Beta Rom 21.5.20 Ota Update

cesurtr

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Rıdvan
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
25
Merhaba sanırım yeni güncelleme gelmiş. 1.9g boyut yazıyor. İndir tuşuna basıyorum ama bir hata oluştu yeniden denemek ister misiniz yazıyor sadece. Bu nedir tam olarak bilen var mı?
Kendi internet sitesinden indirin bence ve telefondan indiriyorsaniz adm kurun bilgisayardaki idm gibi daha hızlı indirirsiniz.

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240
Merhaba sanırım yeni güncelleme gelmiş. 1.9g boyut yazıyor. İndir tuşuna basıyorum ama bir hata oluştu yeniden denemek ister misiniz yazıyor sadece. Bu nedir tam olarak bilen var mı?
direk sitesinden indirip twrp ile kurun

Derubermensch

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fahri
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
7
Su anda bugune kadar kullandigim en iyi rom olmaya aday. İnsallah bozmaz

Benim telefonda normalde 4 program acinca tussuz kullanimda diyelim program ekranına gecmek istediniz ve yukari dogru ittirdiniz. 3. Ya da 4. Programi acarken program takila takila 15 fps ile gelirdi. Bunda 4 program actim deniyorum eskisine göre cok net iyilestirme var. Akicilik eger biraz daha iyileşir ise (yeterince test etmedim henüz) best rom ever olur aosp ile uğraşmam tekrar

teomanonal

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Teoman
Cihazım
Poco x6
Meslek
Memur
Konular
12
Su anda bugune kadar kullandigim en iyi rom olmaya aday. İnsallah bozmaz

Benim telefonda normalde 4 program acinca tussuz kullanimda diyelim program ekranına gecmek istediniz ve yukari dogru ittirdiniz. 3. Ya da 4. Programi acarken program takila takila 15 fps ile gelirdi. Bunda 4 program actim deniyorum eskisine göre cok net iyilestirme var. Akicilik eger biraz daha iyileşir ise (yeterince test etmedim henüz) best rom ever olur aosp ile uğraşmam tekrar
Başlatıcı değişikliği ile daha da hızlı, öneririm... (4.15.2.1455 sürümünü yükledidim ben)
Cips, kraker olmadan deniyelim bakalım. Kernel olayına aklım yatmadı vicdanım elvermedi :)

Derubermensch

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fahri
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
7
Başlatıcı değişikliği ile daha da hızlı, öneririm... (4.15.2.1455 sürümünü yükledidim ben)
Cips, kraker olmadan deniyelim bakalım. Kernel olayına aklım yatmadı vicdanım elvermedi :)
Nasil yuklemeliyim anlatirsan memnuniyet ile denerim dostum

wborland

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tobias
Cihazım
Redmi Note 8
Meslek
Avukat
Konular
1

tam hangi versiyondan bahsediyorsunuz hocam ?

Derubermensch

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fahri
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
7
İlk defa başarılı bir miui sürümü kullanıyorum cok mutluyum :D

teomanonal

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Teoman
Cihazım
Poco x6
Meslek
Memur
Konular
12
Nasil yuklemeliyim anlatirsan memnuniyet ile denerim dostum
Root erişimini alan herhangi bir dosya yöneticisi ile (Ben Root Explorer kullanıyorum) 4.15.2.1455 sürümü miuihome apk sını, system-privapp-miuihome klasöründeki orjinal miuihome apk sı ile değiştir. Orjinalini önceden yedekle ama.
Güvenlik-uygulamaları yönetten sistem başlatıcı verilerini temizle ve telefonu restart yap. Dikkatli ol ama, biraz riskli yöntem. Hoşuna gitmezse orjinal apk yı tekrardan aynı yöntemle yerine atarak geri dönüş yapabilirsin. Benim kullandığım apk yı aşağı bırakıyorum.
(Sağolsun forumda bi arkadaşın tavsiyesi ile denemiştim masik de ve gayet de başarılı olmuştu yöntem, eu da da kullanıyorum.)

Ekli dosyalar

• MiuiHome.apk
    7,3 MB · Görüntüleme: 23
Son düzenleme:

Derubermensch

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fahri
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
7
Root erişimini alan herhangi bir dosya yöneticisi ile (Ben Root Explorer kullanıyorum) 4.15.2.1455 sürümü miuihome apk sını, system-privapp-miuihome klasöründeki orjinal miuihome apk sı ile değiştir. Orjinalini önceden yedekle ama.
Güvenlik-uygulamaları yönetten sistem başlatıcı verilerini temizle ve telefonu restart yap. Dikkatli ol ama, biraz riskli yöntem. Hoşuna gitmezse orjinal apk yı tekrardan aynı yöntemle yerine atarak geri dönüş yapabilirsin. Benim kullandığım apk yı aşağı bırakıyorum.
(Sağolsun forumda bi arkadaşın tavsiyesi ile bu yöntemi denimiştim masik de ve gayet de başarılı olmuştu yöntem, eu da da kullanıyorum.)

İndiremedim bunu nedense chrome ile deneyeyim bir de

teomanonal

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Teoman
Cihazım
Poco x6
Meslek
Memur
Konular
12
Bu arada galerideki ek ayarlar sekmesinde bulunan çöp kutusu önceden var mıydı, yoksa bu cahil yeni mi farketti? giggle~~
Güzel bir özellik olmuş, 30 güne kadar geri dönüş var yanlışlıkla silinen video ve fotolar için...

Son düzenleme:
Üst Alt