MIUI 12 [Android 11] Poco F2 Pro / K30 Pro - Global Kararlı Rom V12.2.4.0.RJKMIXM İndirme Bağlantıları

rdvndag

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Rıdvan
Cihazım
Xiaomi Mi 9 T
Konular
6
arkaşlar endonezya romuna geçtim. Globalde telefon resmen eziyet çekmiş. Benden size tavsite 12.04 endonezya romuna geçmeniz. Global endonezyaya göre çok hantal

ulasdogan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ulaş DOĞAN
Cihazım
POCO F2 PRO
Meslek
grafik tasarım
Konular
2
12.2.4 güncelledim benim kullanım olarak hoşuma gitmedi sanki bir önceki sürüm daha stabil ve sorunsuzdu android 11 pek beni açmadı bu güncelleme ile

ayberkk061

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
aaa
Cihazım
poco f2 pro
Konular
0
cihazıma imei atılmış, dün gece miui güncelledim fastbootta ekran kaldı daha sonra forumdan öğrendiğim yöntemle 12.0.4 endonezya romunu kurdum ve düzeldi. şimdi sormak istediğim soru bu recovery ya da ota ile android 11 kursam imei silinir mi ? yoksa fastboot romunu mu beklemem gerekiyor?

Enesim880

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Enes
Cihazım
Redmi K30 Pro
Konular
6
cihazıma imei atılmış, dün gece miui güncelledim fastbootta ekran kaldı daha sonra forumdan öğrendiğim yöntemle 12.0.4 endonezya romunu kurdum ve düzeldi. şimdi sormak istediğim soru bu recovery ya da ota ile android 11 kursam imei silinir mi ? yoksa fastboot romunu mu beklemem gerekiyor?
Rom yüklemelerinde imei silinmez hocam twrp ile istediğiniz romu kurabilirsiniz

ayberkk061

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
aaa
Cihazım
poco f2 pro
Konular
0
Rom yüklemelerinde imei silinmez hocam twrp ile istediğiniz romu kurabilirsiniz
teşekkür ederim hocam, sizlere göre çok acemiyim forumu inceleyip twrp ile kurmayı deneyeyim. Acaba android 11 kurup sorun yaşayan arkadaşlarımız var mı ? tavsiye eder misiniz ? not: iphoneden geçtim androide. gerçekten android özgürlükmüş

Enesim880

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Enes
Cihazım
Redmi K30 Pro
Konular
6
teşekkür ederim hocam, sizlere göre çok acemiyim forumu inceleyip twrp ile kurmayı deneyeyim. Acaba android 11 kurup sorun yaşayan arkadaşlarımız var mı ? tavsiye eder misiniz ? not: iphoneden geçtim androide. gerçekten android özgürlükmüş
Hocam ben android 11 xiaomi eu miui 12.5 beta romunu kullanıyorum ve bir sıkıntı yaşamadım

realistrap

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Furkan
Cihazım
K20 Pro
Konular
0
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Selam arkadaşlar güncelleme otadan geldi, güncelleme sonrası ana ekranda simgeler yukarı gidiyor alt kısımda bir boşluk oluyor. Neden?

Enesim880

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Enes
Cihazım
Redmi K30 Pro
Konular
6
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Selam arkadaşlar güncelleme otadan geldi, güncelleme sonrası ana ekranda simgeler yukarı gidiyor alt kısımda bir boşluk oluyor. Neden?
Poco başlatıcıyı güncellemeyi deneyin veya poco başlatıcının verilerini temizlemeyi

realistrap

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Furkan
Cihazım
K20 Pro
Konular
0
Poco başlatıcıyı güncellemeyi deneyin veya poco başlatıcının verilerini temizlemeyi
Teşekkürler sorun çözüldü bir sorum daha var galeride vatsaptan atılan fotolar tüm fotolar içinde çift çift gözüküyor. WhatsApp için senkronizasyon kapalı

Ekli dosyalar

• Screenshot_2021-01-14-19-45-20-802_com.miui.gallery.jpg
    Screenshot_2021-01-14-19-45-20-802_com.miui.gallery.jpg
    1,1 MB · Görüntüleme: 18

Enesim880

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Enes
Cihazım
Redmi K30 Pro
Konular
6
Teşekkürler sorun çözüldü bir sorum daha var galeride vatsaptan atılan fotolar tüm fotolar içinde çift çift gözüküyor. WhatsApp için senkronizasyon kapalı
Hocam twrp menüsünden wipe/ art-cache yapıp reboot system yapın çözülmez ise o şekilde kullanmaya devam edin ve çift fotoğrafın birini silmeyin silerseniz ikisi de siliniyor.
İkinci yöntem olarak mi galeri uygulamasının verilerini temizlemeyi deneyebilirsiniz

Üst Alt