MIUI 12 [Android 11] Poco F2 Pro / K30 Pro - Global Kararlı Rom V12.2.3.0.RJKMIXM İndirme Bağlantıları

Mehmetctnr

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet
Cihazım
Redmi not 8
Konular
2
arkadaşlar eu roma geçmek istiyorum önerirmisiniz ne derseniz yoksa globaldemi kalayım ?

S

skyman

Guest
arkadaşlar eu roma geçmek istiyorum önerirmisiniz ne derseniz yoksa globaldemi kalayım ?
Şu son 2 günde güncel tüm eu romları ve üstüne bir de miuimix rom son versiyonu da denedim ve sonuç olarak diyebilirim ki hiç birine bulaşma! Bütün tonlarla irili ufaklı çeşitli hatalarla karşılaştım ve tekrar global roma geri döndüm

fhmldg

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fehmi uludağ
Cihazım
f2 pro
Meslek
yayınevi
Konular
15
bende nerdeyse hepsini denedim endenozya yağ gibi akıyor hiç sorunu yok 12.0.4

mura

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
MuRa
Cihazım
galaxy s7
Konular
5
Şu son 2 günde güncel tüm eu romları ve üstüne bir de miuimix rom son versiyonu da denedim ve sonuç olarak diyebilirim ki hiç birine bulaşma! Bütün tonlarla irili ufaklı çeşitli hatalarla karşılaştım ve tekrar global roma geri döndüm
Miuimix 12.2.1 kararlı var bende. Bir sorun göremedim. Sizde ne olmuştu hocam?

S

skyman

Guest
Miuimix 12.2.1 kararlı var bende. Bir sorun göremedim. Sizde ne olmuştu hocam?
MiuiMiX 20.12.29 Weekly yükledim ve fazla kullanmadan kaldırdım.Sadece 2 adet problem gördüm ve 5 dakika sonra romu sildim.
1.Ayarlar>Uygulamalar>Uygulamarı yönet>Kaldır alanı kesinlikle açılmıyor.
2.Uygulama kasası alanındaki bildirim bölümleri %50 Çince

Mehmetctnr

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet
Cihazım
Redmi not 8
Konular
2
Hocam
bende nerdeyse hepsini denedim endenozya yağ gibi akıyor hiç sorunu yok 12.0.4
Hocam sanki globale göre dahamı fazla şarz yiyor Endonezya romu yani bilmiyorum bana öyle geldi sanki bootlader kilidinin açılması sizce şarzı etkilermi ?

Enesim880

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Enes
Cihazım
Redmi K30 Pro
Konular
6
Xiaomi.eu romda pil konusunda gözle görülür bi farkı var mıydı global ile kıyaslandığında

fhmldg

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fehmi uludağ
Cihazım
f2 pro
Meslek
yayınevi
Konular
15
Hocam

Hocam sanki globale göre dahamı fazla şarz yiyor Endonezya romu yani bilmiyorum bana öyle geldi sanki bootlader kilidinin açılması sizce şarzı etkilermi ?
tam aksine globale göre şarz daha iyi gidiyor kilt açmanın şarza etkisi olduğunu sanmıyorum

Mehmetctnr

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet
Cihazım
Redmi not 8
Konular
2
tam aksine globale göre şarz daha iyi gidiyor kilt açmanın şarza etkisi olduğunu sanmıyorum
Anladım peki hocam android 11 güncellemesi geldi 12.2 indirdim sonra şarza taktım kurayım dedim güncelleme ortada yok olmadı benim arkadaştada poco f2 var onda var o yaptı direk acaba gelir yine dimi

Üst Alt