Yardım Android 11 miui 12.5.1

Hacibadsmm

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Haci
Cihazım
Redmi 9
Konular
1
Merhabalar elimde yurtdışı telefon var redmi 9 yazılım attırdım Android 11 miui 12.5.1 eve geldim hiç bir şekilde apk uygulama yükleyemiyorum telefona bişey yükledim yazılım çökmüştü ondan yazılım attırdım sanırım cihazı yapan kişi birdaha bişey yüklemeyeyim diye bi dosya fln kurdu herhalde bunun çözümü yokmu bilen varsa yazabilir mi teşekkür ederim.

Safranbeg

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Safranbeg A.
Cihazım
Note 9s
Konular
2
Hacibadsmm, o kişi yazılım filan atmamış telefonu bozmuş. Öyle şey mi olur. Bir uygulama yüklenerek sistem çökmez. Onu ancak twrp ile yaparsın. Uygulama yüklenmesini engelleyecek bir yöntem yoktur.

Hacibadsmm

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Haci
Cihazım
Redmi 9
Konular
1
Hacibadsmm, o kişi yazılım filan atmamış telefonu bozmuş. Öyle şey mi olur. Bir uygulama yüklenerek sistem çökmez. Onu ancak twrp ile yaparsın. Uygulama yüklenmesini engelleyecek bir yöntem yoktur.
Reis ben telegramdan miui system ile alakalı bişey yükledim arayüz fln yazıyordu ama benm telefonum onda Android 10 miui 12.3 tü neyse o şeyi yükleyince telefon kendini kapattı recovery moda attı gittim yaptırdım adam Android 11 miui 12.5 yapmış neyse eve geldim apk uygulama yüklemeye çalışıyorum yükleniyor yaziyor bi anda geri kapatıyor yükleme ekranını

Üst Alt