Rom [Android 11] [İlk Sürüm] Mi 10 Pro Global Kararlı V12.1.2.0.RJAMIXM İndirme Bağlantısı

selcukkubur

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Selçuk
Cihazım
Mİ9
Konular
0
Merhaba , bende Mi 10 Pro cmi model var , 12.0.4 Xiaomi.eu kurulu idi bunu flashladıgımda fastboot'a düştü ve data partion'ı göremedi. leotry arkadaşın dediği hatayı bende flaslarken aldım ve flashlayamadım.

Şuan sürümünü deniyorum Android 11 bazlı.

leotry

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
vedat
Cihazım
Mi 10 PRO
Konular
0
Merhaba , bende Mi 10 Pro cmi model var , 12.0.4 Xiaomi.eu kurulu idi bunu flashladıgımda fastboot'a düştü ve data partion'ı göremedi. leotry arkadaşın dediği hatayı bende flaslarken aldım ve flashlayamadım.

Sende de aynı sorun oldu demek bir şey var ama çözemedim bakmadığım forum kalmadı çözülmüyor sıfır kurulum yaptım flash ladım fastboottan ama yine denedim ve gene olmadı işlemleri tekrar ettim android 10 global versiyonda bıraktım en sonunda saatlerdi uğraşıyorum çok kafa yordum zamanı olmayan bence uğraşmasın beklesin

selcukkubur

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Selçuk
Cihazım
Mİ9
Konular
0
anlamadığım flashladığım yukarı da paylaştığım dosyayı kurmama rağmen recovery de boot ediyor sürekli.

leotry

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
vedat
Cihazım
Mi 10 PRO
Konular
0
anlamadığım flashladığım yukarı da paylaştığım dosyayı kurmama rağmen recovery de boot ediyor sürekli.
kesinlikle telefon için yeni fastboot gerekebilir aslında bir çözümü var biliyorum ama yapmıyorum ..

zamanın varsa dene kesinlikle olacaktır ..

çözüme gelecke olursak

1-Çin Fastboot Sürümünü indir Miui 11 olanı Android 11 Olanı değil Bunu Flashla

2-Onu Flashla Sonra Global Olan Miui 12 Sürümüne Geç Fastbootla Bunu Yapmak İstemiyorsan

3-. 1. Adımdakileri Yaparak Fastbootan Sonra Tekrar TWRP Yükle Recovery'den Öyle dene Android 11 Veya Android 10 Miui 12 Dene Kesinlikle Çözeceksin Bununla .

Çünkü Bunların Ana Fastboot Çin Romunda Oluyor Daha önce Mi 9T Pro ile denemediğim Çözüm Yol Kalmadı En Son Bu Şekilde Çözmüştüm .

Umarım Denemeye Vaktin olur Ama Kesin Çözüm Bu Olacak Diye düşünüyorum :)

ıhlamur

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
erca
Cihazım
9t pro
Konular
36
Ne gibi farklılıklar var android 11 e geçen arkadaşlar keşke yazıp ekran görüntüsü paylaşsalar

pckopat55

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yazilim dona
Cihazım
Mi5
Konular
0

bende aynı durumdayım bu linkteki romu twrp ilemi mi flash ile mi kuruyorsun yada kuruldu mu ?

Alicanim

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mİ 13 PRO
Meslek
Güvenlik polnet so
Konular
16
android 10 global sürüme geçtim ama android 11i flashlayamıyorum olmuyor hata veriyor twrp mifalsh ile globale fastboot ile geçtim twrp yüklüyorum bunu yüklemeye çalışınca hata veriyor sebebini bilen varmı ?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

alttaki hatayı veriyor sürekli format data da yaptım fayda etmedi
ailed to mount /cache (invalid argument) xiaomi
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

First Stable Android 11 Update
Global Kararlı V12.1.2.0.RJAMIXM
Güncelleme Yöntemleri

1) OTA yolu ile yazılımın size ulaşmasını bekleyebilirsiniz.
2) Aşağıda bulunan Recovery indirme bağlantısı üzerinden zip uzantılı dosyayı indirip Twrp /Install menüsünden dosyayı göstererek yükleyebilirsiniz.
3) Cihazınızın Bootloader kilidi açık ise Fastboot indirme bağlantısı üzerinden ilgili dosyayı indirip MI Flash yazılımı ile cihazınıza yükleyebilirsiniz.

MiFlash 2016.04.01.0 64Bit

OTA İndirme Bağlantısı ;
-
Recovery İndirme Bağlantısı ;
Fastboot İndirme Bağlantısı ;
-

NOT: Yapılan işlemlerde oluşabilecek herhangi bir problemde sorumluluk size aittir.Ben veya Miui Türkiye asla sorumlu tutulamaz.
bu romu flaslamak istediğimde '' missmatching image and device '' hatası ile karşılaşıyorum. EEA dan gloabale geçmek istiyorum mümkünmüdür.

Emir18

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emir
Cihazım
Mi6
Konular
0
imei yok hocam mi 10 için çıktı ama 10 pro için işlemler yapılmıyor daha ama konumuza dönecek olursak globale nasıl geçeceğim android 12 ye ?
veya öncelikleandroid 10 dan mı geçmem gerekiyor ?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Mi 10 için imei nerde yapıyorlar paylaşırsanız sevinirim

kaplanferhat

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
kaplan
Cihazım
Mİ 10
Konular