Anket Android 11 güncellemesinden sonra sorun yaşayanlar; telefon modelini ve yaşadığı sorunları paylaşabilir mi?

Android 11 güncellenmesi sonrasında sorun yaşadım.

• Evet

• Hayır

• Halâ güncelleme almadım

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

denene123

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ekim Ersoy
Cihazım
Redmi Note 9S
Konular
4
48 mp özelliği bozuldu. Fotoğrafları çekdikden sonra 20-30 saniye gibi çok uçuk sürelerde işlendi galeriden resmen fotolara bakmak için bayağı bir süre bekliyordum. Ve şarj çok çok çok hızlı bitmeye başladı. Bende tekrar android 10'a geri döndüm.

Redmi Note 9s

Kayalar53

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muammer kaya
Cihazım
Resmi Note 8
Konular
7
Sayın MIUI Türkiye kullanıcıları; Android 11 güncellenmesi sonrasında yaşadığımız problemleri, telefon modelinizi de belirterek lütfen bu başlık altında yazalım. Kullanıcıların problemleri değerlendirerek, herkesin birbirine yardım etmesi amacıyla bu konu açılmıştır. Bilgisi olanların yardımcı olması önemle rica olunur.
Saygılarımla...
Bendeki en büyük problem dokunmatiğin takılması işlemlere bazen çok geç cevap veriyor
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bendeki en büyük problem dokunmatiğin takılması işlemlere bazen çok geç cevap veriyor
Bu arada telefon marka moralim redmi Note 8

Mogans00

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ahmet Tuğra
Cihazım
Mi 10 T Pro
Konular
0
Merhaba
Mi 10T Pro güncelleme sonrası çok sorunlu hale geldi sarz sorunu gelen aramalara cvp werememe gelen aramaların isimleri görünmemesi kasma ısınma ve kamerada yansıma gibi sorunlarla karşılaştım onereniz nedir 12.1.2 sürümü
Merhaba ben de Mi 10 T Pro cihaz kullanıyorum (yurtdışı,global) MIUI 12 sürümünde bariz bir sorun yaşamadım.sonra MIUI 12.5 geldi.Ayrica sizin bu yaşadığınız sorun andorid güncellemesi den sonra mi yoksa MIUI sürümü guncellemesinden sonra mi gerçekleşti ?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

48 mp özelliği bozuldu. Fotoğrafları çekdikden sonra 20-30 saniye gibi çok uçuk sürelerde işlendi galeriden resmen fotolara bakmak için bayağı bir süre bekliyordum. Ve şarj çok çok çok hızlı bitmeye başladı. Bende tekrar android 10'a geri döndüm.

Redmi Note 9s
Şarj bitme sorunu genel android 11 de var diyorlar yerli yabancı forumlarda.
kamera sorununa gelince ise kılıf kullanıyor musunuz ?
Lens çizilmiş olabilir mi
Bunlar değilse yazilimsal olduğunu düşünüyorum
Kamera sabit tutup da çekince de 15 saniye işliyor mi
Saygılarımla

rizgarilhan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
rizgar
Cihazım
redmi not 8 pro
Konular
2
Cihazım redmi Not 8 pro ..Güncelleme sonrası farkettiğim bir takım sorunlar şunlar oldu ;

1-Tarayıcı ( scanner) çalışmıyor ve sürekli hata ekranı veriyor

2- Galeride albümler çift olarak kayıt ediliyor,örneğin resimlerim isimli albüm , resimlerim_628 diye ikinci bir albüm olarak kayıt ediliyor ve bunlardan biri silindiğinde diğeri de siliniyor

3- Mi kumanda ile samsung smart tv stabil çalışmıyor,ayarlarda 4.seviyede tv açma kapa tuşuna basıldığında sesi kısıyor veya ana menüye girdiğinde bu sefer de ses artma tusuna basılıyor hiçbir tuş kendi görevini getirmeyip farklı görevler getiriyor

4-Uygulamalarda çift uygulamlar bölümünde mesela sahibinden.com veya letgo da ürün görseli yüklerken galeride resimler çıkmıyor.galeri tamamen kapalı ve bu sadece çift uygulamalrda oluyor normal uygulamada sorun yok.

Üst Alt