Anket Android 11 güncellemesinden sonra sorun yaşayanlar; telefon modelini ve yaşadığı sorunları paylaşabilir mi?

Android 11 güncellenmesi sonrasında sorun yaşadım.

• Evet

• Hayır

• Halâ güncelleme almadım

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

Faruk 04

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer Faruk
Cihazım
Mi note 10 lite
Meslek
Öğrenci
Konular
11
Sayın MIUI Türkiye kullanıcıları; Android 11 güncellenmesi sonrasında yaşadığımız problemleri, telefon modelinizi de belirterek lütfen bu başlık altında yazalım. Kullanıcıların problemleri değerlendirerek, herkesin birbirine yardım etmesi amacıyla bu konu açılmıştır. Bilgisi olanların yardımcı olması önemle rica olunur.
Saygılarımla...

Son düzenleme:

mvlt10line

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mevlüt
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
4
Sayın MIUI Türkiye kullanıcıları; Android 11 güncellenmesi sonrasında yaşadığımız problemleri, telefon modelinizi de belirterek lütfen bu başlık altında yazalım. Kullanıcıların problemlerini değerlendirerek, herkesin XIAOMI ye bu sorunları düzeltmesi ve sesimizin duyulması açısından gereken ûslûba göre genel bir mail düzenleyip forumda paylaşacağım. Forumdaki kullanıcılar toplu bir şekilde paylaşılacak olan maili göndermeleri halinde sesimizi duyurabiliriz.
Bazı telefonlarda öyle sıkıntılar oluşmaya başladı ki (örneğin Mi Note 10 Lite'deki gibi şarjın %98'e gelip akımı seri bir şekilde kesip onlarca defa yeniden akım vermesi gibi telefona zarar verecek şekilde bunu tekrarlaması) çoğu kişiyi mağdur etti. Dolayısıyla forum olarak birbirimize destek olup yardımlaşmamız böyle konularda önem arz etmektedir.
Saygılarımla...

Not: Sayın yöneticilerin bu konuyu sabitlemesi rica olunur.
Yardım - ANDROİD 11 ve Mİ NOTE 10 LİTE bende ki bu şekilde hocam

Faruk 04

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer Faruk
Cihazım
Mi note 10 lite
Meslek
Öğrenci
Konular
11
Forum kullanıcılarının anketi doldurması rica olunur.

timeof

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ali
Cihazım
Redmi K20pro
Konular
0
Merhaba
Mi 10T Pro güncelleme sonrası çok sorunlu hale geldi sarz sorunu gelen aramalara cvp werememe gelen aramaların isimleri görünmemesi kasma ısınma ve kamerada yansıma gibi sorunlarla karşılaştım onereniz nedir 12.1.2 sürümü

Faruk 04

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer Faruk
Cihazım
Mi note 10 lite
Meslek
Öğrenci
Konular
11
Merhaba
Mi 10T Pro güncelleme sonrası çok sorunlu hale geldi sarz sorunu gelen aramalara cvp werememe gelen aramaların isimleri görünmemesi kasma ısınma ve kamerada yansıma gibi sorunlarla karşılaştım onereniz nedir 12.1.2 sürümü
Hocam kullandığım bir cihaz olmadığı için bir şey diyemem. Belki ancak sizinle aynı sorunu yaşayıp düzeltmiş olan birisi size yardım edebilir. Dediğim gibi sorunu olan arkadaşlar burada paylaşırsa, toplu olarak gönderebileceğimiz bir mail hazırlayıp forumda paylaşırım. Herkes de geribildirim adresine gönderir. Belki o zaman bir etki oluşturabilirz.
Tabi takan olursa.

mehmetmecit

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mecit
Cihazım
note 8 pro glob
Konular
6
öncelikle selamın aleyküm 12.5.1 stable versiyonunda global redmi note 8 pro cihazım var bir önceki sürümde google play store kullanabiliyordum şuan kullanamıyorum 12.5.1 sürümündeyim şuan google play store yı açıyorum beyaz sayfadan ana menüye aktarıyor farklı farklı seçenekler denedim farklı farklı apk denedim getapp dan indirdim sorun yine aynı tek sorunum şuanda google play çözüm bulan varsa şimdiden teşekkür ederim

bltsms

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
bltsms
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
0
Sayın MIUI Türkiye kullanıcıları; Android 11 güncellenmesi sonrasında yaşadığımız problemleri, telefon modelinizi de belirterek lütfen bu başlık altında yazalım. Kullanıcıların problemleri değerlendirerek, herkesin birbirine yardım etmesi amacıyla bu konu açılmıştır. Bilgisi olanların yardımcı olması önemle rica olunur.
Saygılarımla...
12.5.1.0 Kararlı sürümünü yükledikten sonra aşağıdaki sorunla karşılaştım. Youtube Vanced uygulamasını kapattığım halde bildirim çubuğunda kalıyor ve gitmiyor hiç. Nasıl çözebilirim acaba. Cevaplar için teşekkürler. Mi Note 10 lite.
(Konu başlığını bilmediğim için buraya yazdım)

Ekli dosyalar

• Screenshot_2021-06-25-21-11-26-362_lockscreen.jpg
    Screenshot_2021-06-25-21-11-26-362_lockscreen.jpg
    1,5 MB · Görüntüleme: 31

muuuse ti

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhsin
Cihazım
redmi note 9s
Konular
2
Arka planda uygulama kilitleme kaldırılmış.
Ekran bölme seçeneği son kullanılan uygulamalar bölümünden kaldırılmış.
Farklı Launcher kullanımında tam ekran hareketleri devre dışı.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

12.5.1.0 Kararlı sürümünü yükledikten sonra aşağıdaki sorunla karşılaştım. Youtube Vanced uygulamasını kapattığım halde bildirim çubuğunda kalıyor ve gitmiyor hiç. Nasıl çözebilirim acaba. Cevaplar için teşekkürler. Mi Note 10 lite.
(Konu başlığını bilmediğim için buraya yazdım)
Aga o güncelleme ile alakalı değil vanced ayarlarından yapman lazım

Wufuk

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ufuk
Cihazım
Xiaomi mi 9
Meslek
Matematik öğretmen
Konular
0
Ben mi 9 cihazımda mobil veri ile letgo ve zebramo gibi uygulamalara giriş yapamıyorum girdiğim zaman ilanlar yüklenmiyor fakat wifi ile girince sıkıntı yok

NeaTR

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Nurullah
Cihazım
Redmi note 9s
Konular
0
Redmi note 9s 64gb telefonumda android 11 MIUI 12.0.2.0 (RJWMIXM) güncellemesi den sonra internetim 82 mbit olduğu halde 10/15 mbit in üstünde hız alamıyorum evdeki diğer telefon ve tabletler ile deneme yaptığımda bilgisayardaki teste çok yakın sonuçlar alıyorum WiFi sorunu ile ilgili çözümü henüz bulamadım.

Ekli dosyalar

• IMG_20210708_021844.jpg
    IMG_20210708_021844.jpg
    4,3 MB · Görüntüleme: 25
  • Screenshot_2021-07-08-02-16-52-872_org.zwanoo.android.speedtest.jpg
    Screenshot_2021-07-08-02-16-52-872_org.zwanoo.android.speedtest.jpg
    365,9 KB · Görüntüleme: 25
Üst Alt