Rom [Android 11][GSİ]Redmi Note 8 Pixel Experience Rom

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Erkanyavuz

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Erkan
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
3
En iyi rom temizlenmiş stock romdur yani clean rom adındaki romlar. Çünkü custom romlarda her zaman buglar bulunur. Bazen telefonun kapasitesi de bellidir. Rom yükleyerek o kapasiteyi aşamazsınız. En fazla azami şekilde kullanırsınız. Teşekkürler, tartışmaya gerek yok. İsteyen istediği gibi düşünür.

aliasaf

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bilinmiyor
Cihazım
Bilinmiyor
Konular
125
En iyi rom temizlenmiş stock romdur yani clean rom adındaki romlar. Çünkü custom romlarda her zaman buglar bulunur. Bazen telefonun kapasitesi de bellidir. Rom yükleyerek o kapasiteyi aşamazsınız. En fazla azami şekilde kullanırsınız. Teşekkürler, tartışmaya gerek yok. İsteyen istediği gibi düşünür.
Tartışılcak bir durum yok bu tabiki sizin düşünceniz ama benim düşünceme göre stock romlarda daha çok bug var şuan stabil diye çıkan birçok romda Kullandığım Eu beta romdan daha fazla bug var benim düşünceme göre teşekkürler yorumunuz için

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240
Hocam bütün google uygulamalarının doldurulmuş olduğu stock romlar mı temiz Allah aşkına giggle~~ siz öyle zannetmeye devam edin o zaman 8=)

Son düzenleme:

mizrap

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Doğan koç
Cihazım
Xianomi readmi
Konular
0
Hocam aman android 10 gelsinde 11 gelmese de olur.Şu Android 10 aosp romlar sorunsuz olsa da keşke CrDroid kurmak istiyorum ama daha yeni stabil kurdum sorun varsa geçmek istemiyorum pek...
Evolution x sorunsuz kurabilirsiniz üstüne tanımam

Ironsides

Süper Üye
Yönetici
Moderatör
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Not Found
Cihazım
Xiaomi Mi 13u
Meslek
Mod
Konular
315
Konu Güncelliğini yitirdiği için ve güncelleme almadığı için kapatılmıştır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt