Rehber [Android 11/10] OnePlus Modelleri için VoLTE - VoWifi Aktif etme Rootsuz

ggoksu

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
gg
Cihazım
mi10
Konular
0
oneplus 9 pro cihazım 15 adımı sorunsuz yaptım. volte için 5555 e türktelekoma mesaj attım. cihazınız vote için uyumlu değildir diye mesaj geldi. Çözümü var mı

acemimerakli

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özkan
Cihazım
mi5
Konular
2
oneplus 9 pro cihazım 15 adımı sorunsuz yaptım. volte için 5555 e türktelekoma mesaj attım. cihazınız vote için uyumlu değildir diye mesaj geldi. Çözümü var mı
Sim kartınızı TürkTelekom'un kabul ettiği herhangi bir cihazdan (iphone, samsung, vestel, gm, lg vb.) cihaza takarak mesaj atın. onay mesajı gelince sim kartınızı kendi telefonunuza takın.

neoo

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
niyazi
Cihazım
oneplus 7t pro
Konular
0
Merhaba arkadaşlar, OnePlus 8 pro için bu yöntem sorunusz çalışmakta. İki hattım da Turk Telekom. Yalnız benim pdc programında bazı operatörler eksik. Yine de aşağıya bırakacağım görseldeki gibi yapınca açılıyor. En altta "SunrisE_CH"
Çok teşekkürler, türk telekom için yazıdaki hepsini denememe ragmen( german, india ) olmamıştı, Sunrise ile hallettim
Cihaz oneplus 9 pro bu arada

uyducu39

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ufuk
Cihazım
oneplus 8t
Konular
1
Çok teşekkürler, türk telekom için yazıdaki hepsini denememe ragmen( german, india ) olmamıştı, Sunrise ile hallettim
Cihaz oneplus 9 pro bu arada
Rica ederim hocam. Deneme yanılma yoluyla bulmuştum, burada paylaşayım ki işe yarar diye düşündüm. Yine güncelleme gelse yine gidecek, açmak için yine aynı adımları uygulayacağız. Buraya yazmasam ben de unutur baştan uğraşırım :)

SefaMeert

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sefa Mert
Cihazım
OnePlus 9R & Po
Konular
34
One plus 9r android 11 de çalışır mı?

izzyyy

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
İzzet
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
0
11.0.3.1 güncellemesini yaptıktan sonra bendeki sorun şu; Turkcell'de vo-wifi ve volte çalışıyor fakat TürkTelekom'da çalışmıyor, ben iki hattıda aktif kullanıyorum ve benim için aynı anda 2 hattında 4.5g aktif kalması önemli çünkü örneğin veri olarak Turkcell seçili iken TürkTelekom hattıma arama gelirse ve o sırada telefondan tether ile internet paylaşıyor isem TürkTelekom'a gelen arama sebebi ile veri kesintisi oluşuyor, sorun sadece bende de olabilir tabi ama pekte sanmıyorum açıkçası. Bunu çözümü var mıdır?

acemimerakli

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özkan
Cihazım
mi5
Konular
2
11.0.3.1 güncellemesini yaptıktan sonra bendeki sorun şu; Turkcell'de vo-wifi ve volte çalışıyor fakat TürkTelekom'da çalışmıyor, ben iki hattıda aktif kullanıyorum ve benim için aynı anda 2 hattında 4.5g aktif kalması önemli çünkü örneğin veri olarak Turkcell seçili iken TürkTelekom hattıma arama gelirse ve o sırada telefondan tether ile internet paylaşıyor isem TürkTelekom'a gelen arama sebebi ile veri kesintisi oluşuyor, sorun sadece bende de olabilir tabi ama pekte sanmıyorum açıkçası. Bunu çözümü var mıdır?
pdc listesinde gelen operatörleri sırayla denemenizi öneririm. İçlerinden birisi hem Turkcell'i hem de Türk Telekom'u çalıştırabilir.

erkang

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Erkan
Cihazım
Xiaomi Mi 9
Konular
0
Oneplus 9 Pro LE2120 modeli, Vodafone hattı için Germany ve Greece denedim ancak Volte açılmıyor. Başka bir yöntem var mı arkadaşlar?

By.TRabZonLu™

[☾★ ] ɑվվılժıՀ
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oflu
Cihazım
OnePlus 9 Pro
Konular
498
Oneplus 9 Pro LE2120 modeli, Vodafone hattı için Germany ve Greece denedim ancak Volte açılmıyor. Başka bir yöntem var mı arkadaşlar?
şöyle bir durum var volte açılıyor fakat volte simgesi gelmiyor . bunu anlamak wifi kapatın mobil veriyi açın , bir arama yapın 4.5G'den 3G'ye düşüyor mu kontrol edin . aramayı farklı 3 kişiyi arayarak deneyin . eğer 4g de kalıyorsa volte açıktır. 3g de ise maalesef sorun var demektir

Üst Alt