Recovery [Android 10] Xiaomi Mi 9 SE - Twrp 3.3.1-0103 Tek Tuş Yükleme Aracı

ForzaJuve69

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Enes
Cihazım
Mi 9 SE
Konular
2
Tüm driverları silip baştan yükledim. TWRP yükleme aracını ve dosyalarını da baştan yükledim. Fakat sürekli hata alıyorum. Telefonumu bilgisayara bağlayıp twrp yükleme aracını çalıştırdıktan sonra ilerliyorum. Cihazım yeniden başlatılmak üzere twrp yükleme aracı tarafından kapatılıyor. Sonra tam fastboot ekranı belirirken birden "yazma hatası" şeklinde uyarı alıyorum. Telefonum ise sol üst köşede aşırı küçük bir yazının bulunduğu karanlık bir ekrana düşüyor ve güç butonuna basarak o ekrandan çıkıyorum. Malesef bu sorunu çözemedim. Acaba yardımcı olabilecek biri varmı?

cashflow67

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
P40Lite-Mi 9 SE
Meslek
Resepsiyonist
Konular
3
Tüm driverları silip baştan yükledim. TWRP yükleme aracını ve dosyalarını da baştan yükledim. Fakat sürekli hata alıyorum. Telefonumu bilgisayara bağlayıp twrp yükleme aracını çalıştırdıktan sonra ilerliyorum. Cihazım yeniden başlatılmak üzere twrp yükleme aracı tarafından kapatılıyor. Sonra tam fastboot ekranı belirirken birden "yazma hatası" şeklinde uyarı alıyorum. Telefonum ise sol üst köşede aşırı küçük bir yazının bulunduğu karanlık bir ekrana düşüyor ve güç butonuna basarak o ekrandan çıkıyorum. Malesef bu sorunu çözemedim. Acaba yardımcı olabilecek biri varmı?
Hocam adb sürücülerini kontrol edin düzgünce yüklenmiş mi diye. Windows 10 ve 7 deyken sürücü imza doğrulamasıni devre dışı bırakmak zorunda kalıyorum. O yüzden imza doğrulamayı devre dışı bırakıp tekrar yükleyin sürücüleri. Ben bu sorunu mi flashtan china stable flahlarken yaşamıştım.

Hasan388383

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Hasan
Cihazım
Not 8 pro
Konular
0
xiaomi-mi-9-se-5-jpg.45438

Twrp Recovery Yükleme
1. İşlemlere başlamadan önce bootloader kilidinin açık (bootloader unlock) olması gerekmektedir
2. Xiaomi USB driverları kurun
3. Ayarlar - ek ayarlar - geliştirici seçeneklerinden Usb hata hata ayıklamayı aktif edin.
4. USB kablo ile telefonunuzu bilgisayara bağlayın (USB 2.0).
5. TWRP yükleme aracını zip dosyasından çıkarın, twrp_yukleme_araci_mi9se dosyasına çift tıklayarak çalıştırın (Program Türkçe çeviri için chatin_62 hocama çok teşekkür ederim)
6. Menüdeki seçeneklerden ilerleyin.
7. Kurulum tamamlandıktan sonra,
8. TWRP'nin ilk ekranında, dili değiştiriyoruz ve Salt Okunur Tut'u seçiyoruz.
twrpsaltokunur-png.45440

Xiaomi Mi 9 SE Twrp 3.3.1-0103 (Android 10 ve Android 9)
İndirme Bağlantısı
:
Alternatif : http://secyukle.com/dosya/uploads/B...0/TWRP-3_3_2B-0301-XIAOMI9SE-By_TRabZonLu.zip

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

eg4856

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
erdi
Cihazım
mi 6x
Konular
1
Hocam merhabalar, ben miui 12 vardı bende ve fabrika verilerini sıfırlayınca imei mi kaybettim. tek tık twrp yüklemede ise sanırım sürümden dolayı twrp yüklemesi yapamadık. çünkü instal dediğimde karışık ve anlamsız dosyalar görünüyordu, twrp ekranında data chache de 1 2 3 5 numaralı dosyaları silip miui 10 dosyasını instal etmeyi denedim ama bu kez de fastboot ekranında kaldı telefon, şuan mi flasla telefonu kurmayı çalışıyorum. hafıza açmak için telefonu fab. ayarlarına döndüreyim derken perişan oldum gece boyunca

By.TRabZonLu™

[☾★ ] ɑվվılժıՀ
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oflu
Cihazım
OnePlus 9 Pro
Konular
498
Hocam merhabalar, ben miui 12 vardı bende ve fabrika verilerini sıfırlayınca imei mi kaybettim. tek tık twrp yüklemede ise sanırım sürümden dolayı twrp yüklemesi yapamadık. çünkü instal dediğimde karışık ve anlamsız dosyalar görünüyordu, twrp ekranında data chache de 1 2 3 5 numaralı dosyaları silip miui 10 dosyasını instal etmeyi denedim ama bu kez de fastboot ekranında kaldı telefon, şuan mi flasla telefonu kurmayı çalışıyorum. hafıza açmak için telefonu fab. ayarlarına döndüreyim derken perişan oldum gece boyunca
twrp açıldığında ekran sifresini girmeniz gerekiyordu, girmediğinizde güvenlik için data sifreleniyor

eg4856

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
erdi
Cihazım
mi 6x
Konular
1
hocam twrpyi fastboot ekranında yaptım, kapanıp açılınca telefon şifre falan istemeden direkt twrp ekranını installin olduğu alana gidiyor mi 12 global adnroid 10 yüklü
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

twrp açıldığında ekran sifresini girmeniz gerekiyordu, girmediğinizde güvenlik için data sifreleniyor
hocam twrpyi fastboot ekranında yaptım, kapanıp açılınca telefon şifre falan istemeden direkt twrp ekranını installin olduğu alana gidiyor mi 12 global adnroid 10 yüklü, salt okunur falan da çıkmıyor hiç, yazılar hiç çince falan da olmadı direkt ingilizceydi

By.TRabZonLu™

[☾★ ] ɑվվılժıՀ
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oflu
Cihazım
OnePlus 9 Pro
Konular
498
hocam twrpyi fastboot ekranında yaptım, kapanıp açılınca telefon şifre falan istemeden direkt twrp ekranını installin olduğu alana gidiyor mi 12 global adnroid 10 yüklü

hocam twrpyi fastboot ekranında yaptım, kapanıp açılınca telefon şifre falan istemeden direkt twrp ekranını installin olduğu alana gidiyor mi 12 global adnroid 10 yüklü, salt okunur falan da çıkmıyor hiç, yazılar hiç çince falan da olmadı direkt ingilizceydi
Ekran kilidi yoksa ekran kilidi oluşturun o şekilde Twrp açın.

carpediem81

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Enes
Cihazım
S4 mini
Konular
0

Bende de aynısı oldu.çözebildiniz mi?

elnina

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
Mi 9 SE
Konular
21