Rehber [ANDROİD 10] Redmi Note 8 Pro Twrp+Root

AspecTR

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
*
Cihazım
*
Konular
37
merhaba
ne yaptıysam recovery_fromboot.p dosyasını silemedim tekrar system mount ettim ama yine olmadı ne yapabilirim yada onu silmeden root yapsam twrp kalıcı olmaz mı
Onu silmezseniz reboot sonrası twrp ilk seferde siyah ekran olur,ikincide stock recovery gelir.Root atılırsa gider mi kalır mı emin değilim.

cekliiletisim681

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
çekli
Cihazım
mi
Konular
1
Hangi sürümü kullanıyorsunuz? 12.0.5 mi
Miui uygulamalarını kullanmak için 12.0.3e dönmüştüm olmayınca 12.0.5 yaptım yine
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Onu silmezseniz reboot sonrası twrp ilk seferde siyah ekran olur,ikincide stock recovery gelir.Root atılırsa gider mi kalır mı emin değilim.
Dediğiniz doğru ama magisk flashlayınca twrp kalıcı oldu.

Son düzenleme:

izzet34

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
izzet
Cihazım
mi 8
Konular
14
hocam tek tuşla twrp kurma(android 10)üzerinden kursam sonraki root işlemlerini o twrp üzerinden yapsam brick olur mu?

Bergee

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berke
Cihazım
iP8 Plus&X3 NFC
Meslek
Art Designer
Konular
79
Hocam hiçbir şekilde cihazı görmüyor şaka gibi tüm driverları kurmama rağmen :D

Zeref____Dragneel

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Efe
Cihazım
Redmi Note 8 Pr
Konular
8
hocam root attıktan sonra reboot system dedim ama yeniden başlatınca twrpye girdi twrpde reboot basdığım zaman 4 seçenek çıkıyor system power off recovery bootloader sanırım power off dimi

hocam root attıktan sonra reboot system dedim ama yeniden başlatınca twrpye girdi twrpde reboot basdığım zaman 4 seçenek çıkıyor system power off recovery bootloader sanırım power off dimi
hocam sanırım cihaz şeyy bricklenmiş power off dedim geri açmaya çalışırken sürekli twrp açılıyor elim ayağım titriyor çözüm var mıdır fakat açılırken unlocked gözüküyor

muhammed540

...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Samsung s20 FE
Konular
353

hocam sanırım cihaz şeyy bricklenmiş power off dedim geri açmaya çalışırken sürekli twrp açılıyor elim ayağım titriyor çözüm var mıdır fakat açılırken unlocked gözüküyor
Fastboot'dan stock boot.img yükleyiniz

Zeref____Dragneel

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Efe
Cihazım
Redmi Note 8 Pr
Konular
8
Fastboot'dan stock boot.img yükleyiniz
yok hocam gerek kalmadı teşekkürler twrpde dolaşırken aynı yerde unrootya varmış onu zipledim düzeldi ama ne kadar denesemde her root attığımda brickleniyor twrpye atıyor ordan unroot.zip flashlıyorum

Üst Alt