Rom [Android 10] Redmi Note 8 Pro Hindistan Kararlı v11.0.2.0 QGGINXM İndirme Bağlantısı

• Konbuyu başlatan CraweL
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 120
  • Görüntüleme 12K

CraweL

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Note 8 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
461

mert5126

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mert
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
2
Fastboot indirme bağlantısı paylaşılmadı, Recovery indirme bağlantı ile TWRP'den yükleme yapabilirsiniz.
Diğerlerini az çok anladım ama twrp ya şöyle bi göz gezdirdim brick olmaması için şuna dikkat edin gibi şeyleri görünce gözüm korktu biraz :) güzel açıklayıcı sorun yaşamadan rom yükleme yapabileceğim bir twrp menüsü var mı acaba? bu arada twrp ne dir hiç bilmiyorum :)

CraweL

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Note 8 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
461
Diğerlerini az çok anladım ama twrp ya şöyle bi göz gezdirdim brick olmaması için şuna dikkat edin gibi şeyleri görünce gözüm korktu biraz :) güzel açıklayıcı sorun yaşamadan rom yükleme yapabileceğim bir twrp menüsü var mı acaba? bu arada twrp ne dir hiç bilmiyorum :)

mert5126

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mert
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
2
çok teşekkür ederim başınızı ağrıttım ama az önce farkettim endonezya romunun fastboot linki paylaşılmış endonezya romunu kursam hindistan romu ile arasında çok fark var mı acaba? ya da uzun yol olsa da twrp ile hindistan romunu mu tavsiye edersiniz?

CraweL

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Note 8 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
461
çok teşekkür ederim başınızı ağrıttım ama az önce farkettim endonezya romunun fastboot linki paylaşılmış endonezya romunu kursam hindistan romu ile arasında çok fark var mı acaba? ya da uzun yol olsa da twrp ile hindistan romunu mu tavsiye edersiniz?
Redmi Note 8 Pro kullanıcıları çoğunlukla Endonezya romu tavsiye ediyor hocam.

mert5126

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mert
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
2
Redmi Note 8 Pro kullanıcıları çoğunlukla Endonezya romu tavsiye ediyor hocam.
Peki hocam bu rom android 9mu yoksa 10mu olacak? Eğer 9 ise bile endenozya 10un recoveryisini indirip telefon guncelleyiciden guncelleyebiliriz değil mi?

yyusufemre

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yusuf Emre
Cihazım
Mi10T Pro
Meslek
Grafik Tasarımcısı
Konular
2
Bu romu kullanan arkadaşlar bilgi verebilir mi acaba arama kayıt özelliği varmı ? bl kilidim kapalı olduğu için twrp değil normal güncelleyiciden zip olarak yüklemeyi düşünüyorum bir sıkıntı çıkarır mı ?

CraweL

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Note 8 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
461
Bu romu kullanan arkadaşlar bilgi verebilir mi acaba arama kayıt özelliği varmı ? bl kilidim kapalı olduğu için twrp değil normal güncelleyiciden zip olarak yüklemeyi düşünüyorum bir sıkıntı çıkarır mı ?
Çağrı kaydetme özelliği bulunuyor. Güncelleyici üzerinden rom degiştirme yapamazsınız.

yusuf00300

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Yusuf
Cihazım
Redmi Note 8pro
Konular
4
Hocam hint surumunde degilseniz guncelleyiciden buna gecemezsiniz zaten. Android 9 hint surumundeyseniz buna yukseltebilirsiniz.

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

yyusufemre

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yusuf Emre
Cihazım
Mi10T Pro
Meslek
Grafik Tasarımcısı
Konular
2
Teşekkür ederim hint olup olmadığını nasıl kontrol ediyoruz yoksa twrp için bl bekleceğim
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hocam hint surumunde degilseniz guncelleyiciden buna gecemezsiniz zaten. Android 9 hint surumundeyseniz buna yukseltebilirsiniz.

Teşekkür ederim hint olup olmadığını nasıl kontrol ediyoruz yoksa twrp için bl bekleceğim

Son düzenleme:
Üst Alt