Rehber (Android 10 - MIUI 11) Viper4Android FX Kurulumu

mehmetali9393

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet Ali
Cihazım
Mi 8 SE
Meslek
Özel Güvenlik
Konular
3
Son uygulamalardan Viper i kilitleyin ve ek olarak otomatik başlatmayı açın ve pil tasarrufu kısmından kısıtlama yok olarak seçin
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
HOCAM MIUI 11 ANDROİD 10 aynı şekilde Dolby Kurulumu mümkünse anlatabilirmisiniz

atak946

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Mi 9T PRO
Konular
5
hocam peki bu selinux uygulamasını işlemden sonra kaldırabiliyor muyuz ? google play store sürekli uyarı veriyor cihazda zararlı uygulama bulundu kaldırın diye

Son düzenleme:

bymcs

вчmcs
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
MCS
Cihazım
Mi 8
Konular
11
hocam peki bu selinux uygulamasını işlemden sonra kaldırabiliyor muyuz ? google play store sürekli uyarı veriyor cihazda zararlı uygulama bulundu kaldırın diye
Kaldırırsanız Viper sürücülere ulaşamıyor ve çalışmıyor, sürekli permissive de durması gerekiyor, bende google play taramasını kapattım bunun için

atak946

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Mi 9T PRO
Konular
5
Kaldırırsanız Viper sürücülere ulaşamıyor ve çalışmıyor, sürekli permissive de durması gerekiyor, bende google play taramasını kapattım bunun için
Anladım hocam teşekkür ederim

Sony xb50ap kulaklık için ddc arayan varsa verebilirim çok kaliteli ses çıkışı veriyor

Redmi K20 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

sonergul

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Soner
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Meslek
Grafik Tasarımcı
Konular
11
Merhaba dostlar,
Eğer Permissive hep açık kalırsa Google Camera ile zaman zaman çakışma yapabiliyor. Hatta stock camera uygulaması bile çalışmıyor bilgilerinize... Eğer uygulamadan Permissive yerine Enforcing yaparsanız kameralar o zaman çalışıyor...
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

HOCAM MIUI 11 ANDROİD 10 aynı şekilde Dolby Kurulumu mümkünse anlatabilirmisiniz
Merhaba dostum,
Sırasıyla SeLinuxModeChanger kur. Permissive'i seç.
Viper kur yeniden başlatma, Dolby 6.1 veya 6.5 sürümünü kur. Yeniden başlat. Sonra da Audio Modification Library'yi Magisk'ten kur. Tamamdır.
Not: Google Camera ve Stock Camera uygulaması ile çakışma yapabilir. SeLinuxModeChanger'dan Permissive yerine Enforcing seç. Yine çalışmaz ise telefonu yeniden başlat. Tamamdır...

Son düzenleme:

mehmetali9393

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet Ali
Cihazım
Mi 8 SE
Meslek
Özel Güvenlik
Konular
3
Merhaba dostlar,
Eğer Permissive hep açık kalırsa Google Camera ile zaman zaman çakışma yapabiliyor. Hatta stock camera uygulaması bile çalışmıyor bilgilerinize... Eğer uygulamadan Permissive yerine Enforcing yaparsanız kameralar o zaman çalışıyor...

Merhaba dostum,
Viper kur yeniden başlatma, Dolby 6.1 veya 6.5 sürümünü kur. Yeniden başlat. Sonra da Audio Modification Library'yi Magisk'ten kur. Tamamdır.
Not: Google Camera ve Stock Camera uygulaması ile çakışma yapabilir. SeLinuxModeChanger'dan Permissive yerine Enforcing seç. Yine çalışmaz ise telefonu yeniden başlat. Tamamdır...
Magiskten Viper Modülünü Flashlayalım ve telefonu yeniden başlatalım.

3. Telefon yeniden başlayınca Viper uygulamasına girin sürücü yükleme uyarısı gelecek, root izni verin ve sürücüler yüklensin,(BURAYA DİKKAT) sürücüler yüklendikten sonra telefon yeniden başlayacak siz orada elinizi çabuk tutun ve telefon açılmadan TWRP moduna sokun

4. TWRP den dosya yöneticisine girin
data/adb/modules/Viper4AndroidFX yolunu izleyin burada '' post-fs-data.sh'' dosyasını silin ve telefonu açın, işlem bu kadar

Bu işlemi yapmama gerek yok mu?? Çünkü selinux Permissive yapıp sadece viperi kurunca Android 10 cihaz mi logosunda kalıyordu yukarıda yazdığım twrp ile silme işlemini yapmama gerek varmıdır yapmadan dolby ve viperi kursam Android 10 mıuı 11 cihaz mi logosunda kalır mı

Merhaba hocam bir Arkadaşımız bu şekilde yazmış Android 10 dolby ve viper çalışıyormuş?
Sizin dediğiniz gibi twrp den dosya silmeden uygulamam mi logosunda kalır mı

erhaba dostum,

Üst Alt