Güncelleme [Android 10] Mi9 MIUI 11 Global Kararlı V11.0.2.0 QFAMIXM

sametoguz

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Smt
Cihazım
Mi5
Konular
8
Cihazda menüler arası geçişlerde arama tuş takımından ana ekrana dönerken veya galeriden vs ufak takilmalar söz konusu. MIUI 10 da böyle sıkıntılar yoktu ama 11 ile başladı temiz kurulum yapmama rağmen durum bu şekilde sanırım güncelleme ile duzelir

erenkilinc01

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
eren
Cihazım
mi 6x
Konular
0
Arkadaşlar güncelleme den sonra telefon artık yan dönmüyor. Otomatik döndürme çalışmıyor elle bile videoları söndürüp tam ekran izleyemiyorum artık.

onat

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onat
Cihazım
POCO F2 Pro
Konular
4
Arkadaşlar güncelleme den sonra telefon artık yan dönmüyor. Otomatik döndürme çalışmıyor elle bile videoları söndürüp tam ekran izleyemiyorum artık.
1-Cihazında IMEI kayıt yok ise cihazını sıfırla dene
2- düzelmez ise cihazında twrp yok ise, twrp kur 11.0.2 nin persist dosyasını flashla

sametoguz

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Smt
Cihazım
Mi5
Konular
8
Bende de olmuştu restart yaptım düzeldi. Ayrıca kurduğun tema ile ilgili de olabilir bende farklı bir tema yüklemiştim onda olmuştu ama telefonu baştan başlatınca düzeldi. Ondan daha önce de daha sıkıntılı şekilde yaşamıştım MIUI 10 da ancak telefonu 10.0.2 sürüme döndürünce kendine gelmişti

erenkilinc01

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
eren
Cihazım
mi 6x
Konular
0
Bende de olmuştu restart yaptım düzeldi. Ayrıca kurduğun tema ile ilgili de olabilir bende farklı bir tema yüklemiştim onda olmuştu ama telefonu baştan başlatınca düzeldi. Ondan daha önce de daha sıkıntılı şekilde yaşamıştım MIUI 10 da ancak telefonu 10.0.2 sürüme döndürünce kendine gelmişti
Hocam vallahi desem yalan olmaz restart yapmıştım düzelmemişti . Şimdi sen yazınca tekrar deneyim dedim ne kaybederim :) şimdi düzeldi . Teşekkürler.

onat abi ayrıca verdiğin bilgi içinde teşekkürler , düzelmeseydi senin tavsiyeni uygulayacaktım.

By.TRabZonLu™

[☾★ ] ɑվվılժıՀ
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oflu
Cihazım
OnePlus 9 Pro
Konular
498
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir
BL kapalı olduğu için olabilir hocam.. Açık olan bir arkadaş deneyip paylaşırsa bu sorunu da hızlıca çözüme kavuşturabiliriz

Djomer

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Sinan
Cihazım
Mi9
Konular
5
Arkadaşlar MIUI 11 güncellemesinden memnun kalmadım MIUI 10 na nasıl geri dönebilirim telefon kilidi açık
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Arkadaşlar MIUI 11 güncellemesinden memnun kalmadım MIUI 10 na nasıl geri dönebilirim telefon kilidi açık

Üst Alt