Rom [Android 10] Mi9 Global Kararlı V11.0.4.0 QFAMIXM İndirme Bağlantıları

• Konbuyu başlatan CraweL
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 140
  • Görüntüleme 14K

Muradovs

MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut Furkan
Cihazım
Mi 9T
Meslek
Bar Şefi
Konular
275
hocam şimdi bende twrp ve magisk yüklü recovery bağlantısı üzerinden direk güncellesem sıkıntı çıkmaz değil mi
Android 9'daysanız hocam direkt güncelleyin bir sıkıntı çıkmaz ama bi format çaksanız daha sağlıklı olur.

Metin5454

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin Mert
Cihazım
Mİ Note 10
Meslek
Öğrenci
Konular
31
Root'un güncellemeye etkisi yoktur hocam fakat güncelleme sonrası Magisk silinecektir, yeniden yükleyebilirsiniz.
hocam merhaba dosyayı indirdim fakat bazı konular kafama takıldı cihazın twrp sürümü - android sürümü veya rom (stock ise)(cihazın romunun ne oldugunu bilmiyorum - kutuda global yazıyor) bu işlem yine aynı şekildemi yapılıyor?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

hocam merhaba dosyayı indirdim fakat bazı konular kafama takıldı cihazın twrp sürümü - android sürümü veya rom (stock ise)(cihazın romunun ne oldugunu bilmiyorum - kutuda global yazıyor) bu işlem yine aynı şekildemi yapılıyor?
bide cihazı 2.el aldım yani neler geldi başına rom anlamında bilmiyorum

LmaR

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9
Konular
11
Android 9'daysanız hocam direkt güncelleyin bir sıkıntı çıkmaz ama bi format çaksanız daha sağlıklı olur.

aynen hocam android 9'dayım MIUI 10.2'de recovery bağlantısı üzerinden twrp ile güncelliyeceğim fakat format atmak işime gelmiyor çok uygulama vs var bidaha onlarla uğraşamam

LmaR

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9
Konular
11
hiç bi sorun kalmamış teşekkürler

emre3425

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
emre
Cihazım
Xiaomi mi9
Meslek
Teknisyen
Konular
1
Yükledim. Ohhh be ohhhh. Sonunda resmi olarak galeri sorunu çözüldü haha--
Twrp ile güncelleme yaptım 11.0.2.0 güncellemesi den direk 11.0.4.0 güncellemesine geçtim ama galeri olayı düzelmedi sorun nedir

sese61

Security
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selçuk
Cihazım
Mi 9
Meslek
Güvenlik
Konular
18
Twrp ile güncelleme yaptım 11.0.2.0 güncellemesi den direk 11.0.4.0 güncellemesine geçtim ama galeri olayı düzelmedi sorun nedir
Büyük ihtimalle on bellegi temizlemeniz gerek ya da romu tekrar yuklemeniz gerek. Ben sistem guncelleme yerinden yaptım,oldu.

emre3425

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
emre
Cihazım
Xiaomi mi9
Meslek
Teknisyen
Konular
1
Büyük ihtimalle on bellegi temizlemeniz gerek ya da romu tekrar yuklemeniz gerek. Ben sistem guncelleme yerinden yaptım,oldu.
Ordan da yükleme yaptım tekrardan yine olmadı
2.kez ordan yükledim ama yine olmadı önbelleği nasıl temizlerim bide bu uyarı geldi
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

LmaR

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9
Konular
11
arkadaşlar 6 gündür MIUI 11.4 kullanıyorum gördüğüm hatalar şu şekilde

-örnek vericek olursam whatsapp ve mesajlarda, kişilerim'de (diğer uygulamalarda pek rastlamadım) konuşmaya girerken ve çıkarken, veya kişiye tıklayıp geri çıkarken arka planda 1sn gibi kısa süre uygulamalar gözüküyor ghostscreen gibi oluyor
-Discord uygulamasında ses yankı yapıyor (play storeden yorumlara baktığımda bi kaç kişi de bu sorun oluşmuş) uygulamayı silip yüklesemde güncellesem'de sorun çözülmedi

Son düzenleme:

By.TRabZonLu™

[☾★ ] ɑվվılժıՀ
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oflu
Cihazım
OnePlus 9 Pro
Konular
498
arkadaşlar 6 gündür MIUI 11.4 kullanıyorum gördüğüm hatalar şu şekilde

-örnek vericek olursam whatsapp ve mesajlarda, kişilerim'de (diğer uygulamalarda pek rastlamadım) konuşmaya girerken ve çıkarken, veya kişiye tıklayıp geri çıkarken arka planda 1sn gibi kısa süre uygulamalar gözüküyor ghostscreen gibi oluyor
-Discord uygulamasında ses yankı yapıyor (play storeden yorumlara baktığımda bi kaç kişi de bu sorun oluşmuş) uygulamayı silip yüklesemde güncellesem'de sorun çözülmedi
google asistanı devre dışı bırakıp kontrol edin

Üst Alt