Ana Başlık Android 10 için Xposed Kurulumu [Magisk Modülü]

Umur.S

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
U
Cihazım
Mi 8 lite
Konular
17
Ama Yahda ne yazık ki safeynet'ten geçmiyor bu bizim için netflix veya banka uygulamaları için sorun yaratıyor yahfa ve sanhook un alternatifi olarak taichi tavsiye ederim apksını netten bulabilir modülüne magiskdan sadece taichi yazanı indirebilir kurabilirsiniz en iyi yontem suan icin bence bu

mi room üzerine kurmuştum ve safetynet'ten geçiyordu, rom veya sürüm den kaynaklı olarak farklılık olabilir

KaraMasque

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Mi9T
Konular
7
mi room üzerine kurmuştum ve safetynet'ten geçiyordu, rom veya sürüm den kaynaklı olarak farklılık olabilir
Bir çok arkadaşımla denedik hiç birinde geçmedi miroom son 3 versiyon'dada denedik geçmedi.

Heisenberg45

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Ferzan
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
4
En sondaki link ölmüş sanırım

assalat

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Assalat
Cihazım
Mi 8 Lite
Meslek
Öğretmen
Konular
23
Naptıysam olmuyor. Aktif gözüküyor ama modüller çalışmıyor.

Umur.S

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
U
Cihazım
Mi 8 lite
Konular
17
Naptıysam olmuyor. Aktif gözüküyor ama modüller çalışmıyor.

yanılmıyorsam sizde son sürüm mi room beta kullanıyordunuz, şu şekilde ben daha önceden kurmuştum bir kaç gün önce tekrardan kurdum ve şuan aktif olarakta bir kaç modül kullanıyorum bir deneyin isterseniz ;

burdaki arkadaşın bahsettiği şekilde güncel olan edxposed yüklemelerini kurun : Mod - CustoMIUIzer (Modül)
sonrasında istediğiniz modülleri yükleyin yüklediğiniz modülleri aktif etmek için tekrar edxposed/modüller kısmına girin yandaki işaretleri sağa çekip aktif edin modülleri, sonrasında yeniden başlatın cihazı
her ayrı modül kurduğunuzda modüle gidip yanındaki aktivite işlemini yapmanız ve cihazı yeniden başlatmanız gerekiyor
hatta modüllerde bulunan değişiklikleri telefonun uygulayabilmesi için modül üzerinden değiştirdikten sonra yeniden başlattığınızda o özellikler aktif oluyor

assalat

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Assalat
Cihazım
Mi 8 Lite
Meslek
Öğretmen
Konular
23
yanılmıyorsam sizde son sürüm mi room beta kullanıyordunuz, şu şekilde ben daha önceden kurmuştum bir kaç gün önce tekrardan kurdum ve şuan aktif olarakta bir kaç modül kullanıyorum bir deneyin isterseniz ;

burdaki arkadaşın bahsettiği şekilde güncel olan edxposed yüklemelerini kurun : Mod - CustoMIUIzer (Modül)
sonrasında istediğiniz modülleri yükleyin yüklediğiniz modülleri aktif etmek için tekrar edxposed/modüller kısmına girin yandaki işaretleri sağa çekip aktif edin modülleri, sonrasında yeniden başlatın cihazı
her ayrı modül kurduğunuzda modüle gidip yanındaki aktivite işlemini yapmanız ve cihazı yeniden başlatmanız gerekiyor
hatta modüllerde bulunan değişiklikleri telefonun uygulayabilmesi için modül üzerinden değiştirdikten sonra yeniden başlattığınızda o özellikler aktif oluyor
her türlü dosyayla denedim olmamıştı. bu linktekilerle oldu nihayet. teşekkür ederim.

alirizabekci

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ali Rıza
Cihazım
Xiaomi Mi 9T
Meslek
Öğrenci
Konular
2
Edxposed yüklediğimden beri kafasına göre kamera ayarlar ve birkaç uygualama durduruldu hatası veriyor ne yapmam lazim

karadavuti

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ibrahim
Cihazım
Xiaomi MI9
Konular
1
merhabalar,
Mi9 EEA MIUI 11.0.8 kullanıyorum Candy kernel ile beraber. Riru core ile kernel'im değişecek mi? Bir de boot loop probleminden bahsedilmiş. Bootloop'tan kurtarabilmek için hangi partition'ları geri yüklemek gerekir?
Bir de safety net problemi dışışnda problem ile karşılaşan oldu mu?
Şimdiden teşekkürler,
saygılarımla,

Üst Alt