Rom Android 10 Güncellemesinin yayınlandığı cihazlar ve indirme bağlantıları / GÜNCELLENDİ: 20-03-2020

maviada34

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ümit
Cihazım
Redmi Note 8
Meslek
Bilişim
Konular
3
Note 8 almayacak herhalde hocam listede yok kötü mü ettik bu telefonu almakla acaba

Merhabaaa

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Xaimi niye 8
Konular
10
Batarya performansı ni düzeltmişlermi ? acaba güncelleyen arkadaşlar bilgi paylaşıminda bulunursa sevinirim teşekkürler

bahadirxdzgn01

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bahadır
Cihazım
Xiaomi Mi 8 Se
Konular
38
Merhaba mi 8 se kullanıyorum kullandığım rom magisk son sürüm rom. Bu firmware güncellemeyi üstüne kurabilir miyim sorun olur mu yoksa yapmamalımıyım?

ramazankulus

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ramazan
Cihazım
NOTE 8 PRo
Konular
2
Merhaba bir sorum olacak ben android 10 güncellemesini cihazıma indirdim daha sonra telefonun içindeki güncelleme kısmından dosyayı seçip yükledim şuan android 10 olarak kullanıyorum fakat kafama takılan bir şey var benim cihazım 2 aylık redmi Note 8 PRO bundan sonraki gelecek olan güncellemeleri otomatik olarak almaya devam edecek mi yoksa ben kendim yükselttiğim için hep manuel yapmak zorunda mıyım ayrıca android 10a yükseltmiş olmam garantisini bozar mı

ufukisikk

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ufuk
Cihazım
Note 8 Pro
Meslek
Muhasebe
Konular
0
Arkadaşlar note 8 proya çin roomu yüklü android 10 varmı
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Elinize&emeğinize sağlık.
Takip etmeyi kolaylaştırmak için modellere göre gruplandırma yapma imkanınız var ise daha iyi olur.
Note 8 pro çin roomuna android 10 varmı

ahmetfurkan12345

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ahmet furkan
Cihazım
mi note 10
Konular
1
Benim telefonumda twrp var guncelledim ten sonra yeniden başlatıldı ve sonra twrpden çıkamıyorum bu tarz işlerden de hiç anlamam lütfen birisi yardimci olabilir reboot système girdiğimde yine aynı yere atıyor ayrıca gelen güncelleştirmeyi inStall yapmıştım burada ki abiler bu konulara daha vakıflar saygilar telefon mi note 10

erdem1963

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
erdem
Cihazım
mi 8 se
Konular
0
Kolay gelsin ben Mi 8 se kullanıyorum 10.3.2 var şuan cihazımda fakat android 9 olarak kullanıyorum sizin gönderdiğiniz android 10 olan miui 11 sürümünü yüklersem bir sorun yaşarmıyım ?

Merhabaaa

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Xaimi niye 8
Konular
10
Kolay gelsin ben Mi 8 se kullanıyorum 10.3.2 var şuan cihazımda fakat android 9 olarak kullanıyorum sizin gönderdiğiniz android 10 olan miui 11 sürümünü yüklersem bir sorun yaşarmıyım ?
Bizim kullandiklarimiz android 10 degilki üstad android 9 artı sen Max ne kadar ekran süresi alıyorsun ?

erdem1963

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
erdem
Cihazım
mi 8 se
Konular
0
Bizim kullandiklarimiz android 10 degilki üstad android 9 artı sen Max ne kadar ekran süresi alıyorsun ?
Sorunu anlamadım malesef ben telefon konularında çok iyi değilimdir.
Geçen ay bir rom yüklediğimde cihazımı bozdum.

Siz benim sorumu tam olarak anlamadınız sanırım.
Burdaki Rom 'u android 9 ve V10.3.2 olan cihazıma kursam bir sorun yaşarmıyım bunu soruyorum ?

NMSS

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Gökhan
Cihazım
redmi note 10
Konular
1
Selam arkadaşlar
Mi note 10 cihazım global rom yüklüydü ben de android 10 eu versiyonu yükledim. Bir de üzerine miu 12 yükledim sıkıntılar var paylaşmak istedim öncelikle kamera 108m de çalışmıyor donup kalıyor gcam potre modunda olduğu gibi ses açma tuşuna bastıktan sonra ses ayarını yukarı veya aşağı çekmek tam bir eziyet karanlık mod uygulamaların bazılarını desteklemediği için siyah içerisinde beyaz bildirim resmen gözükmüyor. Şu an gözlemlediklerim bunlar.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2020-05-06-11-21-31-746_com.android.camera.jpg
    Screenshot_2020-05-06-11-21-31-746_com.android.camera.jpg
    280,1 KB · Görüntüleme: 21
Üst Alt