Soru Android 10 Global Rom üzerine Android 10 Hindistan Rom nasıl yükleyebilirim.

CoolRomeo

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Fatih
Cihazım
Redmi Note8 Pro
Konular
1
Arkadaşlar herkese merhaba Redmi note 8 pro cihaza sahibim ne yazık ki herkesin bildiği gibi note 8 pro sürümde görüşme kaydetme özelliği yok bir çok kişi gibi bende bu durumdan muzdaripim ama öğrendiğime göre Android 10 Hindistan romunda görüşme kaydetme özelliği mevcutmuş ve bende ne yazık ki bu bilgiye global rom update ettikten sonra öğrendim şimdi cihazıma hindistan romunu yüklemek istiyorum Güncelleme paketini seçin bölümünden rom u seçiyorum fakat yüklemeye çalıştığımda ( Güncelleme Doğrulanamıyor ) Other Reason diye bir uyarı alıyorum bu şartlar altında cihazıma hindistan romunu nasıl yükleyebilirim yardımcı olabilirmisiniz bana ?

silindi20943

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
Redmi Note 8Pro
Konular
55
Hocam cihaz garantiliyse ve bootloader açmadıysanız zaten geçemezseniz.

Oyla:

silindi20943

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
Redmi Note 8Pro
Konular
55
cihaz garantili bootloader açtım
tamam bootloader açıksa sorun yok endonezya fastboot romunu indirip masaüstünede bir klasöre cıkarın.
mi flash ile flash all ı secerek flashlayın

Oyla:

Xiomigüzelsin

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Samet
Cihazım
Xiomi Redmi 7
Konular
9
Ayrıca sakın lock demeyin yoksa cihaz brick olur, orijinal romu ile kitlenmediğinden dolayı.

Redmi 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

CoolRomeo

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Fatih
Cihazım
Redmi Note8 Pro
Konular
1
Çok garip bir durum gece biraz daha araştırdım Hindistan rom da NFC çalışmıyormuş, Avrupa rom da herşey çalışıyormuş ama o romu kullanabilmek içinde beta tester hesabımız olması gerekiyormuş trajikomik bir durum aşağı tükürsek sakal yukarı tükürsek bıyık nasıl olacak çözemedim varmı bu görüşme kaydı problemini çözebilen kimse ?

Oyla:
Üst Alt