Rom [Android 10.0] Official Pixel Experience [OTA][Mİ A2] 14.02.2020 - Destek Bitti

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

cem_uar

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
fatih
Cihazım
umi zero
Konular
1
ironsides hocam dayanamadım. derpfest 2/12 sürümünü sıfır kurulum yaptım. şuan sıkıntısız. otomatik döndürme çalışmıyordu dediğiniz gibi permist yükleyince oda çalıştı. şuan program yok
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

problem yok

Ironsides

Süper Üye
Yönetici
Moderatör
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Not Found
Cihazım
Xiaomi Mi 13u
Meslek
Mod
Konular
315
ironsides hocam dayanamadım. derpfest 2/12 sürümünü sıfır kurulum yaptım. şuan sıkıntısız. otomatik döndürme çalışmıyordu dediğiniz gibi permist yükleyince oda çalıştı. şuan program yok
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

problem yok

Çok güzel hocam , sevindim.

Ironsides

Süper Üye
Yönetici
Moderatör
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Not Found
Cihazım
Xiaomi Mi 13u
Meslek
Mod
Konular
315
*** Güncelleme :

Ota üzerinden güncellenebilmektedir. Ayarlar, Güncelleme bölümünden kontrol edebilirsiniz.

Değişiklik: -
* Aralık Güvenlik Düzeltme Eki

Cihaz Değişiklikleri: -
- Çekirdek 4.4.206'ya yükseldi
- bt blobları CAF’a güncellendi
- CAF’a diğer bazı bloblar güncellendi
- Yeni bluetooth ses hal eklendi
- Yeniden çalışmış ses yapılandırması
- Platina 10'dan yeni wifi yapılandırması
- Vendor Güncellendi
- Biraz temizlik yapıldı
- Ve başlık altında bazı değişiklikler
- Artan mikrofon hassasiyeti
- Vndk etkin (Sistem dosyalarına satıcı dosyası kısıtlaması)

N.B. > Yapı artık nihayet Kararlı ve günlük sürücü olarak kullanılabilir

Link :

İlk mesaja eklenmiştir. Gapps dahildir, iyi günlerde kullanınız.

Ironsides

Süper Üye
Yönetici
Moderatör
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Not Found
Cihazım
Xiaomi Mi 13u
Meslek
Mod
Konular
315
*** Güncelleme :

Ota üzerinden güncellenebilmektedir. Ayarlar, Güncelleme bölümünden kontrol edebilirsiniz.

Değişiklik: -

Cihaz Değişiklikleri: -
> Akıcılık özelliğini etkinleştir
> Sabit Stereo Ses kaydı
> Akıcılıkla görüşürken bluwtooth mikrofonu düzeltin
> Güncellenmiş FP (Pixel 4)
> Çevrimdışı şarj düzeltmeleri
> WIFI Hızı için Düzeltmeler (5ghz)
> Bazı kullanıcılar için Yankı düzeltildi

Link :

İlk mesaja eklenmiştir. Gapps dahildir, iyi günlerde kullanınız.

Berkaymia2

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Berkay
Cihazım
MiA2
Konular
1
Evet Mi A2 için. Cihazımızda fm radyo var. Türkiye'de aktif değil. Bu romda geliştirici radyoyu aktif etmiş vede android 10 da çalıştığını belirtmiş.

Teşekkür ederim hocam
Deniyecegim buraya yazarım FM radio çalışıyor mu çalışmıyor mu

turknet33

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
burhan
Cihazım
7100
Konular
6
Evet Mi A2 için. Cihazımızda fm radyo var. Türkiye'de aktif değil. Bu romda geliştirici radyoyu aktif etmiş vede android 10 da çalıştığını belirtmiş.
a2 de fm radio varsa neden kapalı gelsin sadece tr değil avrupayada gidiyor global cihaz bu ayrıca 6xdede yok radio donanımı olsaydı 6xde olmazmıydı o çin ayrıca tüm customlar açardı şimdiye kadar radio olayı gps alıcısından alıyordur aynısını a2 litede root ile yapmışlardı geliştiricide romun içine gömmüştür

Ironsides

Süper Üye
Yönetici
Moderatör
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Not Found
Cihazım
Xiaomi Mi 13u
Meslek
Mod
Konular
315
a2 de fm radio varsa neden kapalı gelsin sadece tr değil avrupayada gidiyor global cihaz bu ayrıca 6xdede yok radio donanımı olsaydı 6xde olmazmıydı o çin ayrıca tüm customlar açardı şimdiye kadar radio olayı gps alıcısından alıyordur aynısını a2 litede root ile yapmışlardı geliştiricide romun içine gömmüştür

Neden kapalı gelsin ? Vergi den dolayı olabilir mi ?

turknet33

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
burhan
Cihazım
7100
Konular
6
Neden kapalı gelsin ? Vergi den dolayı olabilir mi ?
iyide cihazlar ithalat garantili resmi olarak xiaomi mağaza açmadı onu geçtim customların hiçbirinde yok onuda geçtim 6x çin cihazı onda neden yok

Ironsides

Süper Üye
Yönetici
Moderatör
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Not Found
Cihazım
Xiaomi Mi 13u
Meslek
Mod
Konular
315
iyide cihazlar ithalat garantili resmi olarak xiaomi mağaza açmadı onu geçtim customların hiçbirinde yok onuda geçtim 6x çin cihazı onda neden yok

Kağıt üzerindeki bilgilerde hindistan sürümlerinde fm radio var. Elbette 3mm jack yok bu cihazda. Ama usb-c type üzerinden fm radio mümkün olduğu söyleniyor.

Kaynak 1 :
Kaynak 2 :
Kaynak 3 :
, studied Technology at Lucknow, Uttar Pradesh, India

• Dial *#*#6484#*#* on your Xiaomi Mi A2, and then it will open Hardware Test Mode on your Device Now Just Scroll Down to the Bottom and Your will find FMRadiooption,
  • Just tap on that, and it will ask to insert earphone, just plug in the earphone and navigate the channels with the backward and forward button appeared on your device.
  • Download An App From Play Store Called Activity Launcher.
Now open the activity launcher, on a top left side of this app you’ll find Android logo and recent activities, just tap on recent activities and click on all activities.
  • Now it will display you all the activities of your Mi A2 device.
  • Now scroll down a bit and you will find an option called factory kit test, just click on that and you will find 5 activities.
  • Now just click and hold on the last activity named- com.huaqin.factory.ControlCenterActivity
  • Now it will display you some options, just click on create activity and it will create an activity on your Xiaomi Mi A2’s screen.
  • Now go to your screen and you will find an activity called factory kit test,
  • Just open Factory kit test and you will find many hardware tests over there, now scroll down to the bottom and click on FM radio, now it will ask you to insert the headphone and after that, it will display frequencies along with forward and backward Tip: H/W Test Mode does not support volume controls, so make sure to adjust the volume before going into H/W Test mode, or after hearing sound go back and adjust the sound.
  • You cannot set frequency manually, you just have to tap on forward or backward and it will catch The frequencies and you will be able to listen to FM radio on your Xiaomi Mi A2 device without any issues.
  • So this is how you activate Fm Radio on Mi A2.

turknet33

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
burhan
Cihazım
7100
Konular
6
Kağıt üzerindeki bilgilerde hindistan sürümlerinde fm radio var. Elbette 3mm jack yok bu cihazda. Ama usb-c type üzerinden fm radio mümkün olduğu söyleniyor. Avrupa ve çin sürümlerinde olmadığı söyleniyor.

Kaynak 1 :
Kaynak 2 :
3.5 olmasada olur dönüştürücü var ve typec kulaklıklar var süper ses çıkıyor hem kimse isteyip kullanamaz :) valla tuhaf sadece hindistana özel olması bence hintler gps veya wifi anteninden çözüm bulmuşlar gibime geliyor :))) hayırlısı indirmiştim kurmak nasip olmadı miuıdaydım slot değiştim otomatik stok android one kurdu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt