Rom AncientOS 5.3 Society | OFFICIAL |11| Resmi Note 9S/Pro/Pro Max/ Poco M2 Pro (Miatoll)

Arthund

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mahsun
Cihazım
Redmi Note 9 Pr
Konular
0
error 1 hatasında kalıyorum hocam orange fox ile deniyorum ama yok hatayı geçemedim hala çözümü bilen var mıdır ?

knkahun

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
emrh
Cihazım
redmi note 7
Konular
21
error 1 hatasında kalıyorum hocam orange fox ile deniyorum ama yok hatayı geçemedim hala çözümü bilen var mıdır ?
Dosyayı MIUI browser ile değil chorome ile inidr. MIUI browser ile indirince eroror 1 hatası veriyordu. chorome ile indir kurulum yapabilirsin. Rom çok güzel çok hızlı ancak yüzde 80 ingilizce. İngilizce takıntım olmasa tek kuracağım rom buydu.

Arthund

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mahsun
Cihazım
Redmi Note 9 Pr
Konular
0
Dosyayı MIUI browser ile değil chorome ile inidr. MIUI browser ile indirince eroror 1 hatası veriyordu. chorome ile indir kurulum yapabilirsin. Rom çok güzel çok hızlı ancak yüzde 80 ingilizce. İngilizce takıntım olmasa tek kuracağım rom buydu.
hocam pcden idm ile indirdim olmadı chrome ile indirdim hala aynı

knkahun

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
emrh
Cihazım
redmi note 7
Konular
21
hocam pcden idm ile indirdim olmadı chrome ile indirdim hala aynı
Hocam hangi twrp kullanıyorsun. Cunki eorrr 1 hatası dosyanın bozuk olduğu anlamına geliyor diye biliyorum. Bendede başlarda veriyordu hata chorome ile indirdim sonra kuruldu. Birde orange Fox kurulu değilse onu kur. Başka bişey diyemiyorum

Arthund

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mahsun
Cihazım
Redmi Note 9 Pr
Konular
0
Hocam hangi twrp kullanıyorsun. Cunki eorrr 1 hatası dosyanın bozuk olduğu anlamına geliyor diye biliyorum. Bendede başlarda veriyordu hata chorome ile indirdim sonra kuruldu. Birde orange Fox kurulu değilse onu kur. Başka bişey diyemiyorum
orange fox ile denedim zaten dediğim gibi bir kaç kez indirdim ama hala aynı, teşekkür ederim

Üst Alt