Diğer [Ana Konu] Mi9 Kayıt Hakkında

faraway17

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Engin Gözden
Cihazım
Mi 9
Konular
0
25 Mayıs Tr girişi pasaport mevcut henüz kayıt işlemini yapmadım. Cihaz Mi9 6/128 global versiyonu, model adı M1902F1G IMEI 869890 ile başlıyor. Eğer pasaport kardeşliği mümkünse yardımcı olabilirim. Buraya veya özelden yazabilirsiniz.

riven1

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Okan BOZKUŞ
Cihazım
mi9
Konular
2

faraway17

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Engin Gözden
Cihazım
Mi 9
Konular
0
Merhaba Teklifiniz halen geçerlimi ücret ne kadar istiyorsunuz?
Teklifim geçerli henüz kayıt yapmadım model ve imei tutuyorsa yardımcı olabilirim. Fiyat konusunda hiç bir fikrim yok oluru neyse anlaşılır bir şekilde

erturk

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Berat
Cihazım
Lg G5
Konular
0
Bende yurt dışından mi 9 almayı düşünüyorum.Ülkemizle ciddi fiyat farkı var.Beni düşündüren garanti kısmı.Xiaomi yurt dışında ki telefonları türkiyede garanti kapsamına giriyor mu?Yardımcı olursanız sevinirim.

By.TRabZonLu™

[☾★ ] ɑվվılժıՀ
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oflu
Cihazım
OnePlus 9 Pro
Konular
498
Bende yurt dışından mi 9 almayı düşünüyorum.Ülkemizle ciddi fiyat farkı var.Beni düşündüren garanti kısmı.Xiaomi yurt dışında ki telefonları türkiyede garanti kapsamına giriyor mu?Yardımcı olursanız sevinirim.
Türkiye'de normal garantili cihazlara yüz tane kılıf buluyorlar Red vermek için, yurtdışı cihazına ülke içinde garantisi çok sıkıntılı. Olsa bile yok gibi bişey

erturk

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Berat
Cihazım
Lg G5
Konular
0
Türkiye'de normal garantili cihazlara yüz tane kılıf buluyorlar Red vermek için, yurtdışı cihazına ülke içinde garantisi çok sıkıntılı. Olsa bile yok gibi bişey
Doğru diyorsunuz.Yurt dışında tanıdığımda var ona kargolatıp garantiye de gönderebilirim aslında.Telefondan memnun musunuz acaba?Almaya değer mi?

By.TRabZonLu™

[☾★ ] ɑվվılժıՀ
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oflu
Cihazım
OnePlus 9 Pro
Konular
498
Doğru diyorsunuz.Yurt dışında tanıdığımda var ona kargolatıp garantiye de gönderebilirim aslında.Telefondan memnun musunuz acaba?Almaya değer mi?
Şarj konusunda memnun değilim ekran süresi 5 saati geçmiyor. 3310 gibi kullanan birisiyseniz 8saat da alabilirsiniz

Urush

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Urush
Cihazım
Mi9
Konular
4
Merhaba , iki gun once yurt disindan getirdigim Mi9 telefonumu E-Devlet uzerinden kayit ettirdim. Sorgulama yaptigim zaman da telefonum kayitli gorunuyor ancak TTelekom hattimi taktigim zaman sebeke yok ibaresi cikiyor. Kayit oncesinde telefonumu sorunsuz kullaniyordum. Telefonun aktif edilmesi ne kadar zaman aliyor ? Bunun disinda SIm eslestirme dedikleri islemi yaptirmam gerekiyor mu ?

Semihblk1905

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Semih
Cihazım
Mİ 9
Konular
1
8 GB ram 128 GB romlu mi 9 cihazıma kayıt için pasaport ortağı arıyorum model NO: M1902F1A İMEİ 8628 ile başlıyor pasaportu olan yazarsa sevinirim

Üst Alt