Diğer [Ana Konu] Mi8 Kayıt Hakkında

• Konbuyu başlatan 322503
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 215
  • Görüntüleme 19K

system

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
murat
Cihazım
Mİ 8
Meslek
Oto müzik
Konular
43
Bugün kayıt yaptırdım telefonumu, 2 imei de kaydettirdim, yiğenim küçük çocuğunun pasaportuna kayıt yaptırdı. Kurtuldum bu işten. Bu konudan çok aradım ortak olmak için ama pasaportu olanlar artı ücret istedi, bana da pek cazip gelmedi bu olay, hem 450 ye yakın para vereceğim, hemde sadece 1 imei kayıt olacak, diğeri kayıt dışı kalacaktı. O yüzden 618 tl verdim 2 imei de kayıt ettirdim. Hem tanıdık olduğu için risk de yok.
Artık telefon değiştirmek hayal oldu, o yüzden aktısına, koktusuna bakmadan, canı çıkana kadar kullanacağım mi 8 telefonumu kısmetse.

Cemxcem

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Cem
Cihazım
Xiomi mi 8
Konular
6
Mi 8 6 / 128 869 ile baslayan imei varsa pasaport var ortak aranıyor, 450 tl kişi başı arkadaslar

furkanyiiner

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Furkan
Cihazım
Mi8
Konular
19
Model numarası M1803E1T görünen Mi8 ile kayıt yapabilirim. Pasaport var. Kişi başı 350 lira gidecek.
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Stereohydrate

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat Suvari
Cihazım
Mi 8
Konular
6
Mi 8 6-128 için pasaport var. Mevzu komisyon değil. 618 liranın yarısı ödenecek. Konya'dayim. Burada olan varsa birlikte de yapabiliriz. Sanırım ilk dolandırıcı gözüyle bakılıyorum. Gelen mesajlardan onu anlıyorum çünkü. Amacım 310 lira daha az ödemek.

Sfacan61

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Safa KÖROĞLU
Cihazım
mi 8
Konular
1
arkadaşlar bende cihazım elime geçtiğinde kayıt yapıcam başka çare kalmadı. fakat isteyen olursa yardımcı olurum yarısına hallederiz. kimse güvenemem felan derse de yapacak bişey yok. ben her türlü kayıt yaptıracam gözden çıkardım 618 tl yi.güvenirim diyen varsa buyursun cumartesi ya da pazartesi kayıt işlemini halledicem. TRABZON'dayım. beraber de yapabiliriz. güvenen arkadaşlar olursa da buyursun beraber halledelim. cihazım 6/64. imei hatırlamıyorum ama 869 ile başlaması lazım gelince tekrar bakarım bildiririm. yüksek bişey istemiyorum pasaport benden ücretin yarıya düşürelim birilerine de faydamız olsun diye söylüyorum yoksa ben yaptıracam her türlü.

gkhn34

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Gökhan
Cihazım
Xiaomi Mi 8
Konular
1
Mi 8 6-128 için pasaport var. Mevzu komisyon değil. 618 liranın yarısı ödenecek. Konya'dayim. Burada olan varsa birlikte de yapabiliriz. Sanırım ilk dolandırıcı gözüyle bakılıyorum. Gelen mesajlardan onu anlıyorum çünkü. Amacım 310 lira daha az ödemek.
Dostum merhaba, benim telefon da mi8 6-128 bana iletişim bilgilerini atarsan, yarın ararım seni konuşuruz. Benim ilk sim kapandı zaten. 2. Sim de kullanıyorum . Güvensizlik olmaması adına ücreti önceden atarım

DeePDe

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
mi 8
Konular
4
Merhaba arkadaşlar bakıyorum genelde hep 128 yada 64 bende mi 8 256 var model no M1803E1A eğer pasaportu olan ortak arayan varsa bende İstanbul içi yapabiliriz 860 imei başlangıcı sevgiler

MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hydrmrt

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Haydar Murat
Cihazım
Mi 6x
Konular
3
Olabilir, iletişime geçelim istersen

Hala mevcut mu kardeş yaptırdın mı
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Mi 8 6/128 pasaportu olan ortak arıyorum. Olan varsa iletişime geçebilir mi lütfen

muratttsannn

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
murat
Cihazım
mi note 3
Konular
17
Mi 8 6 / 128 M1803E1A Kocaeli ici pasaportu olan varsa beraber kayit yaptiririz

Üst Alt