Yardım Ana Ekranda Yukarı Kaydırarak Google Açmak

Jiyan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
1
Cihazım
Xiaomi mi6
Konular
4
Herkese iyi forumlar miui 10dan önce ana ekranda altan çekince Google açılıyordu bu sefer bende tarayıcı açılıyor bunu Google yapmayı bilen varmıdır

Schwzz

100 yıldır açtığın yolda, gösterdiğin hedefe..
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Utku
Cihazım
Xiaomi
Konular
156
Merhaba hocam Denedim öyle bir yer yok ayarlar uygulamalar var mı tarayıcı yok resim atar mısınız redmi note 8 global son sürüm kullanıyorum

Ayarlar - uygumalar - sistem uygulamaları - mi tarayıcıya girdiğinizde bu seçenek yoksa bilmiyorum hocam cihaza göre fark ediyordur belki.

Oyla:

nosuchnick25

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
mahir
Cihazım
mi box s
Konular
0
MIUI 14.0.4, mi 13 ultra cihaz. Aynı sorun. Burada yazılı kod satırı işlemleri hariç hepsini denedim ama yukarı kaydırma hareketi ile Google aramayı geri getiremedim. Mi tarayıcı güncellemelerini kaldırdım, şimdi yukarı kaydırınca mi tarayıcı kurulumu başlıyor otomatikman. Reddetme seçeneği inaktif. Var mı önerisi olan?

Oyla:

Kenczja

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Şehmus Akın
Cihazım
Mi pro 13
Konular
0
MIUI 14.0.4, mi 13 ultra cihaz. Aynı sorun. Burada yazılı kod satırı işlemleri hariç hepsini denedim ama yukarı kaydırma hareketi ile Google aramayı geri getiremedim. Mi tarayıcı güncellemelerini kaldırdım, şimdi yukarı kaydırınca mi tarayıcı kurulumu başlıyor otomatikman. Reddetme seçeneği inaktif. Var mı önerisi olan?
Bende de aynı oldu düzeltemiyorum

Oyla:

ibrother

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
ibo
Cihazım
RN10PRO
Konular
25
Bende de aynı oldu düzeltemiyorum
Apkmirror dan xiaomi system launcher in son sürümünü deneyin. Bende yoktu şuan var ama hangisi size uyar onu denemeniz lazım. Ek bir launcher de indirin. Bazı sürümler tam uyumsuz olabilir.

Oyla:
Üst Alt