Soru Ana ekranda istenmeyen uygulama simgelerini kaldırma

johnwickbabayaga

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Metehan
Cihazım
Note 7
Konular
8
Ana ekrandaki kullanmadığım uygulamaların simgelerini kaldırmak istiyorum ama ne yaptım ne ettiysem bunun bi ayarını bulamadım. Bilen varsa yardımcı olursanız sevinirim.

manas_ozkan

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özkan
Cihazım
Redmi note 5
Konular
17
Bu ayarı biliyorum, ancak bunu yapınca sürekli kilit açmamı istiyor. Çok sinir bozuyor o yüzden de.
Hocam sen konuyu açarken kullanmadığım uygulamaların simgelerini kaldırmak istiyorum demişsin. Kullanmadığın uygulamaya zaten çok girmezsin o yüzden her seferinde şifreyle uğraşmazsin diye ben gizleme ayarını söylemiştim.

Oyla:

johnwickbabayaga

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Metehan
Cihazım
Note 7
Konular
8
Hocam sen konuyu açarken kullanmadığım uygulamaların simgelerini kaldırmak istiyorum demişsin. Kullanmadığın uygulamaya zaten çok girmezsin o yüzden her seferinde şifreyle uğraşmazsin diye ben gizleme ayarını söylemiştim.
Tamam da bu dediğim olay kullandığın uygulamalar için de geçerli oluyor. Atıyorum whatsappa gireceğim, her seferinde kilit istiyor. Bununla uğraşacağıma simgelerin ana ekranda durmasına katlanırım daha iyi.

Oyla:

manas_ozkan

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özkan
Cihazım
Redmi note 5
Konular
17
Tamam da bu dediğim olay kullandığın uygulamalar için de geçerli oluyor. Atıyorum whatsappa gireceğim, her seferinde kilit istiyor. Bununla uğraşacağıma simgelerin ana ekranda durmasına katlanırım daha iyi.
Hocam zaten çok kullanılan uygulamalari gizlemeye gerek yok tabi bu benim fikrim.

Oyla:
Üst Alt