Çözüldü Ana ekran düzenini kaydetme gibi bir uygulama var mı? (Eliterom Miui Tabanlı olduğundan Çözüldü)

SuçaSürüklenenKatip

F Klavye°
Premium Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Faruk
Cihazım
Redmi K60 Pro
Meslek
Zabıt Kâtibi
Konular
16
Cihazıma elite rom yükleyeceğim, bildiğiniz üzere xiaominin bulut uygulaması hem uygulamaların hem de ana ekran düzeninin yedeğini alıyor. Buna benzer bir uygulama mevcut mu?

Ü

Üye silindi 265308

Guest
Cihazıma elite rom yükleyeceğim, bildiğiniz üzere xiaominin bulut uygulaması hem uygulamaların hem de ana ekran düzeninin yedeğini alıyor. Buna benzer bir uygulama mevcut mu?
Merhaba hocam root olduğunu dusunerek
Root'suz yedekleme: Tüm verileri kaydedin

Holo Backup (eski ismi ADB Simple Backup), Android'li telefonunuzu hızla yedekleyebilen basit bir PC yazılımı. Tek gereksinimi, Android 4.0 ve üzerini kullanan bir cihaz.

Holo Backup, telefonunuzun içeriğini sistem uygulamalarıyla veya sistem uygulamalarını dahil etmeden yedekleyebiliyor. Ancak sistem uygulamalarını yedekleme işlevi henüz hatasız olarak çalışmıyor. Bunun yanında uygulama verilerini ayrıca yedeklemeniz gerekiyor. Aynı şekilde kısa mesajlarınız için de ayrı bir yedek oluşturmalısınız.

Yedeklerinizi Android'li telefonunuza geri yüklemeniz ise oldukça kolay. Holo Backup'ın tüm telefonlarla uyumlu olmadığını söyleyelim: Örneğin araç HTC One serileriyle ve bazı Sony modelleriyle düzgün çalışmayabiliyor ve sorunlar çıkarabiliyor. Daha fazla bilgi için XDA forumuna göz atabilir

siniz.

Vveya
titanyum backup

SuçaSürüklenenKatip

F Klavye°
Premium Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Faruk
Cihazım
Redmi K60 Pro
Meslek
Zabıt Kâtibi
Konular
16
Merhaba hocam root olduğunu dusunerek
Root'suz yedekleme: Tüm verileri kaydedin

Holo Backup (eski ismi ADB Simple Backup), Android'li telefonunuzu hızla yedekleyebilen basit bir PC yazılımı. Tek gereksinimi, Android 4.0 ve üzerini kullanan bir cihaz.

Holo Backup, telefonunuzun içeriğini sistem uygulamalarıyla veya sistem uygulamalarını dahil etmeden yedekleyebiliyor. Ancak sistem uygulamalarını yedekleme işlevi henüz hatasız olarak çalışmıyor. Bunun yanında uygulama verilerini ayrıca yedeklemeniz gerekiyor. Aynı şekilde kısa mesajlarınız için de ayrı bir yedek oluşturmalısınız.

Yedeklerinizi Android'li telefonunuza geri yüklemeniz ise oldukça kolay. Holo Backup'ın tüm telefonlarla uyumlu olmadığını söyleyelim: Örneğin araç HTC One serileriyle ve bazı Sony modelleriyle düzgün çalışmayabiliyor ve sorunlar çıkarabiliyor. Daha fazla bilgi için XDA forumuna göz atabilir

siniz.

Vveya
titanyum backup
Bahsetmiş olduğunuz uygulama ana ekran düzenini de kaydediyor mu?

SuçaSürüklenenKatip

F Klavye°
Premium Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Faruk
Cihazım
Redmi K60 Pro
Meslek
Zabıt Kâtibi
Konular
16
Tahminimce evet hocam.Aslinda Samsun'da smart switch vardı ama Xiaomi de olmuyor o maalesef
Smart switch bildiğim kadarıyla bir samsungtan diğer samsung telefona verileri aktarıyor, her şeyiyle birlikte, xiaomide de mi mover mevcut fakat benim istediğim şeyleri karşılamıyor. Bende tek cihaz var, rom değiştiricem, o kadar uygulama ile tekrar uğraşmak istemediğim için böyle bir uygulamanın varlığı mevcut mu değil mi var ise ismini bulmaya çalışıyorum :)

Hide

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Hide
Cihazım
F2 Pro
Konular
3
Elite rom miui tabanlı zaten. Xiaomi buluta yüklediklerini geri yüklersin. Beta son sürüm tavsiye ederim, stabilin pili iyi değildi.

SuçaSürüklenenKatip

F Klavye°
Premium Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Faruk
Cihazım
Redmi K60 Pro
Meslek
Zabıt Kâtibi
Konular
16
Elite rom miui tabanlı zaten. Xiaomi buluta yüklediklerini geri yüklersin. Beta son sürüm tavsiye ederim, stabilin pili iyi değildi.
Bilmiyordum öğrenmiş oldum, teşekkür ederim :)

kafeinsiz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
E
Cihazım
Redmi K60 Pro
Konular
11
Ayarlar'ı açıp arama kısmına "yedekle ve geri yükle" yazın.

Sonuca girip mobil cihaz seçimi yapın.

Yedekleme menüsünden "diğer sistem uygulaması" ile başlayan menüye girip sistem başlatıcı tikini işaretleyin.

Gereksiz tikleri kaldırıp yedek alın.

Yedeğiniz cihaz klasöründe MIUI/backup yolunda.

Backup klasörünü alıp yeni romda MIUI klasörü içine koyun.

MIUI klasörü içinde attıktan sonra yedekle menüsünden geri yükleme kısmında görünür.

Ben yıllardır ana ekran ayarı yapmam genelde bu şekilde kullanırım.

Üst Alt