Satış AMD Ryzen 2600 - 16 GB RAM - RTX 2060'li sistem

gmdelite18

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emirhan
Cihazım
Xiaomi 12T
Meslek
Siber Güvenlik Uzm
Konular
25
Teşekkür ederim. :) İleride bi kulaklık almam lazım mikrofonu güzel, ses kasarken zorlanıyorum. :)
Ucuza bulursanız bana da haber edin hocam Her geçen gün ilgilendiğim kulaklıkların fiyat artışlarını izlerken kayboluyorum...

Muradovs

MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut Furkan
Cihazım
Mi 9T
Meslek
Bar Şefi
Konular
275
Ucuza bulursanız bana da haber edin hocam Her geçen gün ilgilendiğim kulaklıkların fiyat artışlarını izlerken kayboluyorum...
Zor hocam dolar euro aldı başını gitti kışa kadar dayanıcam kışın biraz düşer döviz.

gmdelite18

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emirhan
Cihazım
Xiaomi 12T
Meslek
Siber Güvenlik Uzm
Konular
25
Zor hocam dolar euro aldı başını gitti kışa kadar dayanıcam kışın biraz düşer döviz.
Umarım düşer hocam. Bana soracak olursanız zannetmiyorum düşeceğini ama hayırlısı.
En iyi ihtimal belki bu civarlarda gidip gelir. O da olmazsa artışa devam diye düşünüyorum.

isosafags

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmail SAFA
Cihazım
OnePlus 6
Meslek
Öğrenci
Konular
63
Kasa duruyor ama ekran kartını değiştim. Bide fiyatlar uçtu bu fiyata mümkün değil veremem :D Ekran kartı olarak RX 5600 XT taktım. Performans olarak çok kaybım olmadı. RTX ekran kartını 2500e satıp 2050 liraya bu ekran kartını aldım.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Ekran kartını ayrı satmayı düşünür müsünüz düşünürseniz fiyatı nedir?
Ekran kartını mayıs ayında 2500 liraya sattım hocam. Yerine rx 5600 xt aldım. Şuan onunda fiyatı uçtu biraz.

KayraBey

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kayra
Cihazım
Redmi Note8 Pro
Meslek
Bil.Tek.
Konular
7
Bu işlemcinin İntel'deki karşılığı nedir acaba? 2.el bir kasa arıyorum ama hep amd görüyorum işlemcilerde. Amd alma dedi bir arkadaş bilgim olmadığı için ikilemde kaldım.

isosafags

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmail SAFA
Cihazım
OnePlus 6
Meslek
Öğrenci
Konular
63
Bu işlemcinin İntel'deki karşılığı nedir acaba? 2.el bir kasa arıyorum ama hep amd görüyorum işlemcilerde. Amd alma dedi bir arkadaş bilgim olmadığı için ikilemde kaldım.
Ön yargısını bi kıramadı insanlar AMD'ye karşı. Ryzen serisi ile AMD artık eskisi gibi değil. Ryzen 5 2600'ün rakibi intel tarafında İ5-9400F. Yapılan testlerde bazı oyunlarda Intel bazılarında ise AMD önde fakat AMD daha ucuz ve oyun+yayın konusunda daha iyi.

KayraBey

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kayra
Cihazım
Redmi Note8 Pro
Meslek
Bil.Tek.
Konular
7
Ön yargısını bi kıramadı insanlar AMD'ye karşı. Ryzen serisi ile AMD artık eskisi gibi değil. Ryzen 5 2600'ün rakibi intel tarafında İ5-9400F. Yapılan testlerde bazı oyunlarda Intel bazılarında ise AMD önde fakat AMD daha ucuz ve oyun+yayın konusunda daha iyi.
Cevabınız için teşekkür ederim.

Üst Alt