Uygulama Amazfit Watch Türkçe - 2.6.7 - play

Codered

to be or not to be..
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrah
Cihazım
Mi 9T Pro
Meslek
IT Professional
Konular
52
Strava dan üyelik oluşturmanız veya mevcut hesaplarınızdan biri ile oturum açmanız gerekiyor ;)

adilmusazafer

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Adil Musa
Cihazım
Yi 2 4K
Konular
1
Arkadaşlar bende Amazfit Pace modelini almayı (Xiaomi TR Garantili) düşünüyordum. Fakat, telefonu bağlı kullanmak için ingilizce dilinde kullanmak gerekiyormuş diye vazgeçmiştim. Şimdi bu yazıya rastladım. Kafam karıştı. Hadi telefonu bağlarken ingilizce neyse de sürekli telefonun da ingilizce olması kötü bir durum. Şimdi yazılanlara baktım da acaba alsam saati Türkçe yapabilir miyim becerebilir miyim bilmiyorum. Rom falan atınca garanti dışı kalır sanırım di mi ?

Codered

to be or not to be..
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrah
Cihazım
Mi 9T Pro
Meslek
IT Professional
Konular
52
Arkadaşlar bende Amazfit Pace modelini almayı (Xiaomi TR Garantili) düşünüyordum. Fakat, telefonu bağlı kullanmak için ingilizce dilinde kullanmak gerekiyormuş diye vazgeçmiştim. Şimdi bu yazıya rastladım. Kafam karıştı. Hadi telefonu bağlarken ingilizce neyse de sürekli telefonun da ingilizce olması kötü bir durum. Şimdi yazılanlara baktım da acaba alsam saati Türkçe yapabilir miyim becerebilir miyim bilmiyorum. Rom falan atınca garanti dışı kalır sanırım di mi ?
Amazfit pace ilk çıktığı zamanlarda böyle bir dil sorunu vardı. Güncellemeler ile bu sorun giderildi. Telefonun dili Türkçe iken saati tanıtıp kullanabilirsiniz. Saatin dil seçeneklerinde Türkçe yok ancak custom rom ile Türkçe kullanabilirsiniz.

poladil

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Adil
Cihazım
mi6
Konular
2
Merhabalar;
Bu durum Amazfit Stratos2 için geçerlimi acaba.
Teşekkürler.

jokerinabisi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
recep
Cihazım
xiaomi mi 5s
Konular
37
Evet hocam sıkıntısız kullanabilirsiniz ;)
Hocam iyi akşamlar yeni bir güncelleme geldi ama şimdide zırt pırt ışığını yakıyor saat az sallaninca şarjı çabuk biter bunun bu şekilde
Birde bilgisayarsız Türkçe yuklemem zor dimi hocam
Selametle

Codered

to be or not to be..
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrah
Cihazım
Mi 9T Pro
Meslek
IT Professional
Konular
52
Hocam iyi akşamlar yeni bir güncelleme geldi ama şimdide zırt pırt ışığını yakıyor saat az sallaninca şarjı çabuk biter bunun bu şekilde
Birde bilgisayarsız Türkçe yuklemem zor dimi hocam
Selametle
Bilgisayarsız mümkün değil hocam, güncellemenin getirdiği genel bir hata değilse factory reset deneyin.

Semih16

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Semih
Cihazım
sony z2
Konular
4
Güncellendi.
- Support Spanish and Russian.
- Minor bug fixes.
Hocam androide 2.6.2 sürümü geldi bu sürümün amazfit watch türkçe versiyonu çıkar mı? Yada ne zaman çıkar??? amazfit Stratos 2.3.6.1 güncellemesi geldi saate bu saatin türkçe costum romu var mı ? Yada gelecek mi bilgilendirirseniz hem saati hem de android uygulamasını artık son sürüm türkçe şekilde kullanmak istiyoruz ... Saate türkçe sürüm getirilmesi için yapabileceğimiz bişe var mi xiaomi yetkililere nasıl baskı yapabiliriz :)))

Codered

to be or not to be..
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrah
Cihazım
Mi 9T Pro
Meslek
IT Professional
Konular
52
Hocam androide 2.6.2 sürümü geldi bu sürümün amazfit watch türkçe versiyonu çıkar mı? Yada ne zaman çıkar??? amazfit Stratos 2.3.6.1 güncellemesi geldi saate bu saatin türkçe costum romu var mı ? Yada gelecek mi bilgilendirirseniz hem saati hem de android uygulamasını artık son sürüm türkçe şekilde kullanmak istiyoruz ... Saate türkçe sürüm getirilmesi için yapabileceğimiz bişe var mi xiaomi yetkililere nasıl baskı yapabiliriz :)))
Bir süredir huawei watch kullandığım için amazfit watch güncellemelerini takip edemedim, yoğunluk durumuna göre bügün yada yarın son sürüme Türkçe dil ekleyip upload ederim ;) Stratos için yapılan custom romlara xda dan bakabilirsiniz. Stock roma Türkçe ekletmek için huami ye mail yoluyla baskı yapabilirsiniz :)

jokerinabisi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
recep
Cihazım
xiaomi mi 5s
Konular
37
Bir süredir huawei watch kullandığım için amazfit watch güncellemelerini takip edemedim, yoğunluk durumuna göre bügün yada yarın son sürüme Türkçe dil ekleyip upload ederim ;) Stratos için yapılan custom romlara xda dan bakabilirsiniz. Stock roma Türkçe ekletmek için huami ye mail yoluyla baskı yapabilirsiniz :)

Hocam ben kiloca 100 e yaklaştım sayılır yapalım şu baskıyı arkadaşı da alalım bir kaç kişi daha buldukmu tamamdır evelallah happy~~
Selametle hocam

Üst Alt